فوتبال جهان| ادن اِزار: مایلم دوباره با مورینیو کار کنم/ فصل پایانی زیرنظر ژوه لذت‌بخش نبود

فوتبال جهان - ادن ازار از علاقه‌اش برای بازی دوباره زیرنظر ژوزه مورینیو سخن گفت.

،‌ ادن ازار در گفت‌وگو با روزنامه بلژیکی «Het Laatste Nieuws» چاپ بروکسل با اشاره به کار زیرنظر ژوزه مورینیو بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵، گفت: در طول ۱۲ سالی که فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کنم، تنها یک فصل بد بوده‌ام و آن ۶ ماه آخر زیرنظر مورینیو بود که تقصیر خودم بود. بعد از قهرمانی چلسی در لیگ برتر، ما از مورینیو فرصت بیشتری برای استراحت خواستیم و وقتی از تعطیلات بازگشتم کاملاً از فرم خارج شده بودم.

وی در ادامه در خصوص همکاری‌اش با آقای خاص در چلسی اظهار داشت: اگر تیم نتیجه نمی‌گرفت، مورینیو شروع به انتقاد از بازیکنانش می‌کرد. در ادامه اما به این ویژگی مورینیو عادت کردم و این را به عنوان خصلت رفتار‌ی‌اش پذیرفتم. اگر تیم برنده شود، مورینیو بهترین مربی‌ای است که می‌توانید تصورش را بکنید. او در این شرایط با بازیکنانش دوست است و شما به عنوان بازیکن می‌توانید از او هر چه که می‌خواهید، درخواست کنید.

هافبک بلژیکی آبی‌پوشان لندنی تصریح کرد: این تصور که مورینیو مربی‌ای با سبک کاملاً دفاعی است، درست نیست. او با ماجراجویی پپ گواردیولا فاصله دارد، اما همان فصلی که ما به قهرمانی لیگ برتر رسیدیم، گل‌های زیادی به ثمر رساندیم و بازی‌های خوبی را هم به نمایش گذاشتیم. به هر حال فصل پایانی زیرنظر مورینیو لذت‌بخش نبود. ما به عنوانی نرسیدیم و همه چیز خیلی تکراری شده بود و تمرینات لذت‌بخش نبود. برای تمامی طرفین بهتر بود که به همکاری با یکدیگر پایان دهیم، اما اگر حالا از من بپرسید که حاضر هستی با کدام مربی دوباره کار کنی؟ به شما می‌گویم که مایلم دوباره با مورینیو کار کنم.

ادن ازار در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: خیلی از کارهایی که در دوران حرفه‌ای‌ام کرده‌ام، پشیمان نیستم، اما از اینکه نتوانستم بیشتر با مورینیو در چلسی کار کنم، پشیمان هستم. ما تیمی داشتیم که می‌توانستیم عناوین قهرمانی زیادی کسب کنیم، اما چرخه‌مان به شکل بدی پایان یافت.

وی در پایان با اشاره به اخراج مورینیو از سرمربیگری چلسی گفت: بعد از اخراج ژوزه به اون پیام دادم و گفتم که از اخراجت متأسفم و واقعاً از این موضوع ناراحت بودم. ما با یکدیگر از موفقیت‌ها لذت می‌بردیم. احساس می‌کنم که من هم کمی مقصر بودم چون من بازیکن سال انگلیس شده بودم، اما آن فصلی که مورینیو اخراج شد، عملکردم افت کرده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار