گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| محمدرضا دستیار: از ژاپن بهتر بودیم/ ملی‌پوشان برای کاپیتان خود بازی کردند

محمدرضا دستیار، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران گفت: ژاپن تیم خوبی است، اما شاگردانم سرتر از این تیم بودند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، محمدرضا دستیار پس از قهرمانی شاگردانش در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: بازی خیلی خوبی مقابل ژاپن داشتیم و همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم، با ژاپن در فینال رقابت کردیم. من شاگردانم را از لحاظ ذهنی برای این دیدار آماده کرده بودم. ژاپن تیم خیلی خوبی است. همانطور که به ملی‌پوشان گفته بودیم و شرایط ذهنی آنها را آماده کرده بودیم. این تیم با دو اختلاف از مسابقات جام جهانی بازماند و نتوانست جزو هشت تیم برتر باشد.

دستیار با تمجید دوباره از ژاپنی‌ها گفت: ژاپن تیم باکلاس و خوبی است و برای بازی‌های پارالمپیک توکیو آماده می‌شود، اما شاگردانم بهتر از ژاپن بودند و توانستند نتیجه را به نفع خودشان تمام کنند.

 

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره کوارتر اول که تیم ایران از ژاپن عقب ماند، تصریح کرد: تیم ژاین اول بازی خیلی طوفانی بود و از حریف عقب افتادیم، اما ملی‌پوشان به تدریج اختلاف را جبران کردند و توانستیم با یک بازی خوب و منطقی و به دور از حساسیت‌های لازم، برنده مسابقه بوده و مدال طلای مسابقات را کسب کنیم.

دستیار درباره خداحافظی عادل طرفی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران اظهار داشت: بچه‌های ما اراده داشتند و امروز برای کاپیتان‌شان بازی کردند. طرفی روز آخر مسابقه‌اش بود و از بسکتبال ملی خداحافظی کرد. او خیلی زحمت کشید و مدال طلای این مسابقات مبارکش باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار