پیشنهاد رئیس‌جمهور چچن برای استخدام ۲ بازیکن بازداشتی روسیه در تیم میلاد محمدی

رمضان قدیروف، رئیس‌جمهور چچن پیشنهاد استخدام ۲ بازیکن بازداشتی فوتبال روسیه در تیم احمد گروژنی را ارائه کرد.

و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، باشگاه احمد گروژنی آماده است تا الکساندر کوکورین (زنیت سن پترزبورگ) و پاول مامااف (کراسنودار) را پس از آزادی‌شان از زندان استخدام کند.

رمضان قدیروف، رئیس‌جمهور چچن و رئیس افتخاری باشگاه احمد گروژنی با بیان این مطلب گفت: من هدفی برای اقدام‌های قانونی دادگاه در قبال کوکورین و مامااف تعیین نمی‌کنم. تحقیقات صورت‌گرفته توسط پلیس روسیه و دادگاه تصمیم‌گیرنده نهایی پرونده این ۲ بازیکن فوتبال هستند. چیزی که من به آن فکر می‌کنم این است هدف دادگاه از مجازات افراد آموزش آنها است. زمانی که فرد زندانی آزاد می‌شود مشخص است که در نوعی ایزوله جدید قرار دارد. با مدیران باشگاه احمد گروژنی مشورت کردم و آماده هستیم تا ضمن پذیرش هرگونه حکم صادره از سوی دادگاه ۲ بازیکن خاطی فوتبال روسیه را پس از آزادی‌شان استخدام کنیم. حالا مهم نیست این آزادی پس از چند روز یا چند سال خواهد بود.

وی افزود: هدف ما از ارائه این پیشنهاد فقط بازی کردن الکساندر کوکورین و پاول مامااف در تیم احمد گروژنی نیست. هدف اصلی ما کمک به جوانان برای بازگشت به روند طبیعی زندگی است.

الکساندر کوکورین، مهاجم ۲۷ ساله باشگاه زنیت سن پترزبورگ و پاول مامااف، هافبک ۳۰ ساله باشگاه زسکا مسکو در کافه‌ای در پایتخت روسیه دنیس پارک، رئیس دپارتمان خودرو و مهندسی حمل‌ونقل وزارت صنعت و تجارت را مورد ضرب‌ و شتم شدید قرار دادند. پزشکان بیمارستانی در مسکو آسیب‌های وارده به کارمند رسمی دولت روسیه توسط ۲ بازیکن مطرح فوتبال این کشور را ضربه مغزی و کبودی شدید سروگردن اعلام کردند.

در این درگیری فیزیکی مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه صنعت خودروسازی روسیه نیز حضور داشت که او نیز به شدت مصدوم شده است و به بیمارستان انتقال یافت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار