امروز؛ حضور ایوان لکو در تمرین یاران کاوه رضایی پس از آزادی

سرمربی کروات کلوب بروژ پس از آزادی از بازداشتگاه پلیس بلژیک در ماجرای تبانی و پولشویی در فوتبال این کشور عصر امروز (جمعه) در تمرین تیمش حضور می‌یابد.

، شورای مدیران کلو بروژ شب گذشته با ایوان لکو پس از پایان بازداشت ۲۴ ساعته او توسط پلیس بلژیک نشستی برگزار و بر ادامه همکاری تاکید کردند.

کلوب بروژ با اعلام این خبر در سایت رسمی خود اعلام کرد: ایوان لکو همانند همیشه با حسن‌نیت رفتار کرد و باشگاه کلوب بروژ به دنبال حادثه اخیر دلیل برای قطع همکاری خود با او ندارد. ایوان لکو پس از ۲ روز عصر امروز در تمرین حضور پیدا می‌کند، البته پرونده‌ای که در آن ایوان لکو متهم است مربوط به سال ۲۰۱۵ میلادی می‌شود و او همانند ۲ روز گذشته با پلیس بلژیک همکاری خواهد داشت.

پلیس بلژیک صبح چهارشنبه گذشته ده‌ها مربی، داور و مدیر برنامه را در این کشور و سایر کشورهای اروپایی از جمله آلمان، صربستان، هلند، فرانسه و قبرس دستگیر کرده بود. در میان دستگیرشدگان، ایوان لکو، سرمربی کروات کلوب بروژ، مجتبی بیات، برادر رئیس ایرانی باشگاه شارلوا و مدیر برنامه مطرح فوتبال بلژیک حضور داشتند.

همچنین مجتبی بیات که از سوی پلیس بلژیک در خانه‌اش بازداشت شده بود با حکم قاضی تحقیق پرونده پولشویی و تبانی فوتبال این کشور همچنان در بازداشت به سر خواهد برد. اتهام اصلی مجتبی بیات پولشویی است و مشارکتی در تبانی ندارد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار