گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| علی‌نجیمی: مردم ایران در قهرمانی‌ام شریک هستند / باید سه طلا می‌گرفتم

دارنده مدال طلای دوی ۴۰۰ متر در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ گفت: می‌توانستم در این دوره سه مدال بگیرم اما متاسفانه خستگی مانع از این اتفاق شد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، وحید علی‌نجیمی بعد از کسب دومین مدال طلای خود در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ که در دوی ۴۰۰ متر به دست آمد، گفت: می‌توانستم در این دوره سه مدال بگیرم اما متاسفانه خستگی مانع از این شد. با این حال خوشحالم که توانستم دومین طلای خود در این دوره را کسب کنم.

وی ادامه داد: رکوردی که امروز از خودم به جا گذاشتم واقعا خیلی خوب بود . اگر خسته نبودم حتما رکورد بهتری را از خودم به جا می‌گذاشتم. توانایی اینکه سه طلا بگیرم را داشتم و در واقع پیش بینی‌ام هم کسب سه مدال طلا بود.

دارنده مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی با انتقاد از برنامه ریزی برگزار کنندگان گفت: واقعا زمان برگزاری مسابقات بد بود. وقتی طلای ۲۰۰ متر را گرفتم برای دریافت جایزه مدت زمان زیادی را معطل شدم و تا برسم دهکده، ساعت یک شب شد. ساعت ۵ صبح هم راهی ورزشگاه شدم که به همین دلیل در مرحله مقدماتی دچار مشکل شدم.

دونده سرعت ایران با تقدیر از مربیانش گفت: از کمک‌هایی که مربی‌ام برایم کشید باید تقدیر کنم. من فقط دو ماه زمان داشتم که به این بازی‌ها برسم و از این زمان بهترین استفاده را بردم. از مردم ایران هم تشکر می کنم و آنها در مدال من سهیم هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار