گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|کائیدی: داوران روح و روانم را به‌هم ریختند و اجازه ندادند طلا بگیرم

پرتابگر نیزه ایران در مسابقات دو و میدانی معلولان بعد از کسب مدال نقره به انتقاد از عملکرد داوران پرداخت.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، محسن کائیدی که در مسابقات پرتاب نیزه به مدال نقره رسیده بود با انتقاد از عملکرد داوران در این دوره از بازی‌های پاراآسیایی گفت: متاسفانه داوران اجازه ندادند من به مدال طلا برسم. البته تنها دلخوشی من این است که ایران مدال طلا را کسب کرد اما واقعا نمی‌دانم که چه داستانی بعد از بازی‌های لندن وجود دارد که داوران اجازه نمی‌دهند من به طلا برسم.

کائیدی با بیان اینکه این برای اولین بار نیست که از این اتفاقات رخ می‌دهد، ادامه داد: در روز مسابقات پرتاب وزنه هم خیلی داوران من را اذیت کردند. مدام از صندلی من ایراد گرفتند و در نهایت از مسابقات اوت شدم. امروز هم چنین قصدی داشتند اما با مذاکره حل شد اما هر وقت خوب انداختم داوران از آن ایراد گرفتند. البته در ریو هم باید دو مدال طلا می‌گرفتم اما داوران اجازه ندادند و من واقعا نمی‌دانم دلیل این رفتارها چیست؟

دارنده مدال نقره بازی های آسیایی در ادامه با اشاره به برنامه‌هایش برای آینده گفت: به لحاظ روحی به هم ریخته‌ام . روح و روانم به استراحت نیاز دارد اما من سال آینده باید به مسابقات جهانی اعزام شوم تا سهمیه المپیک را کسب کنم و بعد هم که باید به مسابقات پارالمپیک اعزام شوم اما اینکه چه زمانی تمرینات را شروع کنم هنوز مشخص نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار