گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| وعده و تهدید شاهین شنای ایران

پرمدال ترین ورزشکار کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ وعده داد که یک مدال طلای دیگر برای کشورمان کسب خواهد کرد و البته رقیبش را تهدید کرد و گفت او را شش‌تایی می‌کند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، شاهین ایزدیار پس از کسب پنج مدال طلا در ماده‌های مختلف شنای مسابقات پاراآسیایی جاکارتا، امروز (پنجشنبه) و در رقابت در ماده ۴۰۰ متر به مقام دوم رسید تا مدال نقره را از آنِ خود کند.

وی در پایان این رقابت گفت: ماده‌ای که برگزار شد، ۴۰۰ متر آزاد بود که رکورد آن در اختیار رقیب اصلی من از کشور قزاقستان است. او در این ماده تخصص دارد و فقط برای این ماده و قهرمانی در آن می جنگد. با این حال در ۴۰۰ متر به حریفم باختم و شرمنده مردم شدم.

شناگر کشورمان درباره فاصله گرفتن از رقیبش در اواسط مسابقه اظهار داشت: پیش از شروع مسابقه، مربیان به من گفتند برو تا رکورد بزنی و حریف قزاق را شکست بدهی، اما اگر فاصله افتاد، فقط شنا کن تا دوم شوی. من هم وقتی متوجه فاصله شدم، فقط زمان و توانم را مدیریت کردم. البته رقیب هندی نیز لحظه به لحظه با من حرکت می‌کرد و نزدیک بود کارم را سخت کند، اما در نهایت به مدال نقره رسیدم.

 

ایزدیار ادامه داد: یک ثانیه بالاتر از رکورد خودم شنا کردم، اما مدال نقره در این شرایط هم برایم بد نبود. من شنای خود را در چهار دقیقه و ۴۱ ثانیه تمام کردم، اما رقیب قزاقستانی با رکورد چهار دقیقه و ۲۹ ثانیه به کارش پایان داد. من نهایتاً چهار دقیقه و ۳۵ ثانیه شنا می‌کردم که باز هم دستم از مدال طلا کوتاه می‌ماند. به هر حال در پنج ماده رقیبم را شکست دادم و باز هم این کار را خواهم کرد.

این ورزشکار طلایی کشورمان تصریح کرد: همان طور که گفتم شرمنده مردم شدم، اما ان‌شاءلله برنامه خاصی برای شاد کردن دوباره مردم دارم. می‌خواهم با شکست دادن همه رقیبان در مسابقه فردا که ۱۰۰ متر کرال پشت است، از شرمندگی ایران خارج شوم. تمام تمرکز و انرژی‌ام را برای کسب مدال طلا در آن مسابقه ذخیره کردم و ان‌شاءلله هم مدال طلا را زنده می‌کنم و هم رکورد جدیدی در این ماده به نام خودم و کشورم ثبت خواهم کرد. ان‌شاءلله فردا قزاقستان را شش‌تایی می‌کنم و ششمین طلا را هم به دست می‌آورم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار