فوتبال جهان|مورینیو بازی ۲ بازیکن صربستانی را از نزدیک می‌بیند

فوتبال جهان - ژوزه مورینیو برای زیر نظر گرفتن بازی دو بازیکن صربستانی راهی مونته‌نگرو می‌شود.

، نشریه «تلگراف» صربستان با انتشار گزارشی مدعی شد ژوزه مورینیو در جریان تعطیلات فعلی لیگ به خاطر بازی‌های ملی، شخصاً برای تماشای بازی نیکولا میلنکوویچ راهی مونته‌نگرو خواهد شد. مورینیو که پس از پیروزی ۳ بر ۲ شنبه شب منچستریونایتد مقابل نیوکاسل در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، تیم تحت‌هدایتش کمی از شرایط بحرانی خارج شد و به نظر می‌رسد خودش نیز از لبه تیغ اخراج شدن کمی فاصله گرفته است.

طبق گزارش این نشریه صربستانی، مورینیو قرار است  فردا (پنجشنبه) در شهر لندن نشستی را با اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد داشته باشد. آقای خاص قرار است در این نشست به وودوارد تأکید کند که خط دفاعی منچستریونایتد نیاز به تقویت شدن دارد، کاری که در تابستان انجام نشد.

بر اساس این گزارش؛ مورینیو تحت‌تأثیر عملکرد نیکولا میلنکوویچ، مدافع ۲۰ ساله و صربستانی تیم فیورنتینا قرار گرفته و برای همین پس از ملاقات با وودوارد، فردا شب  راهی مونته‌نگرو می‌شود تا بازی مدافع ۲۰ ساله تیم ملی صربستان را از نزدیک ببیند.

مورینیو همچنین بازی سرگئی میلینکوویچ ساویچ، هافبک تیم ملی صربستان را هم تماشا خواهد کرد که باشگاه لاتزیو روی او ۹۰ میلیون پوند قیمت گذاشته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار