مربی تیم ملی فوتبال ساحلی: بازیکنان جوان باید سال‌ها کار کنند تا در جهان اسم و رسمی به دست آورند

مربی تیم فوتبال ساحلی کشورمان با تمجید از عملکرد بازیکنان جوان این تیم اعلام کرد که آنها نیاز به سال‌ها کار کردن دارند تا بتوانند در دنیا اسم و رسمی پیدا کنند.

عباس هاشم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ضمن تبریک قهرمانی تیم پارس جنوبی در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی در خصوص اردوهای تیم ملی اظهار داشت: شرایط تیم در اردوها بد نبود، اما متأسفانه درگیر مصدومیت چند نفر از بازیکنان شدیم. بازیکنانی که درگیر مسابقات باشگاهی بودند، دچار مصدومیت شدید شدند. این بازیکنان را نداریم، اما به توجه به روندی که از گذشته آن را آغاز و پیگیری کردیم تا بازیکنان جوان در تیم «ب» کنار با تجربه‌ها حضور پیدا کنند، نفرات خوبی برای جایگزینی مصدومان تیم داریم.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی افزود: بازیکنان جوانی که کنار با تجربه‌ها تمرین کرده‌اند، اکنون شرایط خوبی دارند. سخت است که به یک باره بازیکنان جوان را به تیم تزریق کنیم، اما این اتفاق باید از یک جایی آغاز شود. من و آقای اوکتاویو اعتقاد زیادی به جوان‌ها داریم و معتقدیم که آنها می‌توانند آینده فوتبال ساحلی باشند. اردوی پرتغال و جام بین قاره‌ای هم شانس خوبی برای این بازیکنان جوان است تا خودشان را نشان دهند و ثابت کنند که می‌توانند برای آینده فوتبال ساحلی مؤثر باشند.

وی در خصوص اینکه آیا فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره‌ای سورپرایزی دارد یا نه، گفت: حتماً و البته سورپرایز اصلی را در بازی‌های قهرمانی آسیا داریم که انتخابی جام جهانی است. بازی‌های جام بین قاره‌ای مهم است، اما بازی‌های آسیایی برای ما اهمیت بیشتری دارد. سورپرایز ما همین بازیکنان جوان هستند که باید خودشان را نشان دهند و قطعاً این شرایط برای آنها به وجود می‌آید.

هاشم‌پور در پاسخ به این سؤال که آیا فوتبال ساحلی ایران می‌تواند در جام بین قاره‌ای از بین جوان‌هایش پدیده‌ای را معرفی کند، خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال ساحلی هر سال در هر تورنمنتی که حاضر می‌شود، بهترین‌هایی را به فوتبال ساحلی دنیا معرفی می‌کند. مطمئن هستم که این بار هم پدیده‌هایی خواهیم داشت که به دنیا معرفی کنیم.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی با تمجید از بازیکنان جوان زیادی که به این تیم اضافه شده‌اند، گفت: بازیکنان جوان نیاز به زمان زیادی دارند تا ما بتوانیم بازیکنانی مانند محمد احمدزاده، مسلم مسی‌گر، فرید بلوکباشی، پیمان حسینی، حسن عبداللهی، مهران مرشدی‌زاده و... بسازیم. این بازیکنان جوان باید سال‌ها در فوتبال ساحلی کار کنند که مثل این بازیکنان قدیمی که نام بردم، برای خودشان اسم و رسمی در دنیا داشته باشند.

وی از شرایط اردویی تیم ملی فوتبال ساحلی تمجید کرد و به تسنیم گفت: باید تشکری از آقایان مهدی تاج و محمدرضا ساکت داشته باشم که در رأس فدراسیون کمک زیادی به تیم ملی فوتبال ساحلی می‌کنند. همچنین از آقای عباس ترابیان در کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی و سرکار خانم شهریاری در دپارتمان فوتبال ساحلی که واقعاً تیم ملی را مورد توجه قرار داده‌اند، تشکر می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار