گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| جعفری: به تجربه حریفان می‌بازیم

جودوکار معلول وزن ۸۱- کیلوگرم ایران گفت: به دلیل اینکه تجربه رقابت‌های برون‌مرزی ما کم است، در مسابقات با مشکل روبه‌رو می‌شویم و به تجربه حریفان خود می‌بازیم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، امید جعفری پس از کسب مدال برنز اظهار داشت: خوشحالم شرمنده خانواده و مردم ایران نشدم و در بخش انفرادی روی سکو رفتم.

وی با اشاره به اینکه تمامی امکانات برای آماده‌سازی جودوکاران توسط فدراسیون نابینایان فراهم شده بود، اظهار داشت: مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و یوسف‌زاده سرمربی تیم، سعی کردند امکانات لازم و اردوهای تمرینی زیادی را برای ما مهیا کنند.

امید جعفری ادامه داد: تنها در زمینه برگزاری اردوهای برون مرزی دچار کمبود بودیم و نتوانستیم در کمپ‌های تمرینی و تورنمنت‌های بین‌المللی حضور یابیم. تیم ما از نظر آمادگی جسمانی و روحی از همه تیم‌ها بالاتر است، اما به علت اینکه تجربه رقابت‌های برون‌مرزی ما کم است، در مسابقات با مشکل روبه‌رو می‌شویم و به تجربه حریفان خود می‌بازیم.

جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان اظهار داشت: همین تیم ازبکستان که توانسته سه طلا از چهار وزن را از آن خود کند، در کمپ‌های تمرینی متعدد از جمله کمپ‌های ژاپن و کره جنوبی شرکت کرده و با آماده‌سازی خوبی در مسابقات پاراآسیایی حاضر شده است.

جعفری که سابقه مدال طلای تیمی و برنز انفرادی مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۴ اینچئون و مدال نقره رقابت‌های آسیایی را در کارنامه خود دارد در پایان گفت: پنجشنبه مسابقات بخش تیمی برگزار می‌شود و امیدوارم بتوانیم راهی فینال مسابقات شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار