شاه منصوری: تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در اولویتند/ فدراسیون مجبور است از اعزام‌هایش کم کند

شاه منصوری، سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی گفت: ما هنوز رشته المپیکی نشده‌ایم، به همین دلیل قطعا در شرایط کنونی که مشکلات زیادی برای اعزام‌ها وجود دارد،‌ اولویت اعزام با تیم‌های ملی آزاد و فرنگی ما است.

رضا شاه‌منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در واکنش به لغو حضور تیم ملی کشتی ساحلی ایران در مسابقات جهانی ترکیه اظهار داشت: شب گذشته زمانی که می‌خواستیم آخرین هماهنگی‌ها برای انجام کارهای مربوط به خروجی و اعزام تیم را انجام دهیم متوجه شدیم که حضور ما در ترکیه منتفی شده است. این در حالی بود که اخیرا رسول خادم دیداری با وزیر ورزش داشت و قول‌هایی هم در خصوص همکاری به فدراسیون کشتی داده شد اما به هرشکل اگر قرار است از فدراسیون حمایت مالی هم شود، این دیگر به ما نرسید و اعزام‌مان لغو شد. شبانه به همه اعضای تیم اطلاع دادم که سفر به ترکیه انجام نمی‌شود و بچه‌ها خیلی ناراحت شدند، اما چاره‌ای نیست.

وی با تاکید بر اینکه اولویت تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی هستند، ادامه داد: کشتی ساحلی هنوز المپیکی نیست، به همین دلیل قطعا در شرایط کنونی که مشکلات زیادی برای اعزام‌ها وجود دارد،‌ اولویت با تیم‌های المپیکی ما است. ما تابع سیاست‌های فدراسیون هستیم و می‌دانیم که اعزام تیم‌های ملی به مسابقات جهانی بوداپست از اهمیت بیشتری برخوردار بود.

سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی تاکید کرد: همه در این مملکت زندگی می‌کنیم و می‌بینیم که نرخ ارز چقدر نوسان دارد. واقعا اعزام تیم با این وضعیت خیلی دشوار است و فدراسیونی که رشته‌های متعددی را زیرمجموعه خود دارد، به هرحال مجبور است از تعدادی از مسابقات برون‌مرزی‌اش بزند تا به کار اصلی‌اش برسد.

تسنیم، در وزن ۷۰ کیلوگرم علی رحمانی و محمد نادری، در ۸۰ کیلوگرم محسن عباسی، در ۹۰ کیلوگرم هادی وفایی‌پور و در وزن به علاوه ۹۰ کیلوگرم پویا رحمتی نفرات اعزامی به مسابقات جهانی کشتی ساحلی را تشکیل می‌دادند. این مسابقات قرار است ۱۴ و ۱۵ مهرماه در مارماریس برگزار شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار