فوتبال جهان| نیکو کواچ: مقابل آژاکس سهل‌انگار بودیم/ وقتی زمین می‌خورید فرصت برای برخاستن وجود دارد

فوتبال جهان - نیکو کواچ از عملکرد شاگرانش مقابل آژاکس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اصلاً راضی نیست.

، نیکو کواچ که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه یک بر یک در خانه خود توسط آژاکس هلند متوقف شدند تا در سومین بازی متوالی در رقابت‌های متوالی در حسرت برد بمانند، پس از این بازی  به شکبه تلویزیونی «اسکای» آلمان گفت: کسی انتظار تساوی در این دیدار را نداشت، اما فوتبال همین است. وقتی شما زمین می‌خورید، همیشه فرصتی برای برخاستن هست.

وی افزود: شاید همه چیز کمی خیلی ساده بود. اکنون باید آستین‌های خود را بال بزنیم. می‌دانم که سه بازی متوالی است که موفق به کسب پیروزی نشده‌ایم و باید روی نکات کلیدی و ضروری تمرکز کنیم. اکنون باید چهره خوبی که در هفت بازی اول فصل از خود ارائه دادیم را دوباره به نمایش بگذاریم.

نیکو کواچ تصریح کرد: قطعاً بازی خوبی ارائه ندادیم. در ۱۵ دقیقه اول عالی بازی کردیم، اما سپس سهل‌انگار بودیم و نبردهای تن به تن را وگذار کردیم و توپ‌های دوم هم نصیب حریف شد. ما پاسکاری خیلی بدی کردیم و باید سرعت بیشتری به بازی‌مان می‌دادیم.

سرمربی بایرن مونیخ تأکید کرد: وقتی هم اینطور بازی می‌کنید، به حریف کمک می‌کنید تا خودی در زمین نشان دهد و در مقابل اعتماد به نفس خودتان هم دچار افت شود. می‌توانستیم با پیروزی از زمین خارج شویم و باید چنین نگرشی می‌داشتیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار