حواشی لیگ برتر تکواندو در هفته نخست| هدایت همزمان دو تیم توسط سرمربی تیم ملی پاراتکواندو/ غیبت خدابخشی و حضور عاشورزاده

فصل جدید لیگ برتر تکواندو از دوشنبه ۹ مهرماه در خانه تکواندو آغاز شد که با حواشی همراه بود.

خبرنگار ورزشی ، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تکواندو با برگزاری رقابت‌های هفته اول و دوم از روز دوشنبه ۹ مهرماه در خانه تکواندو برگزار شد و ۸ تیم دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، تعاونی انقلاب شهریار، باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان، پاس قوامین، ملوان نداجا و شرکت پالایش نفت آبادان به رقابت پرداختند.

مسابقات هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو همراه با حاشیه‌هایی بود که در زیر می‌خوانید:

*از نکات جالب توجه لیگ برتر تکواندو در فصل جدید امضای قرارداد بازیکنان تیم دانشگاه آزاد اسلامی ساعاتی پیش از آغاز مسابقات بود. دانشگاه آزاد اسلامی که فصل گذشته در آخرین لحظات عنوان قهرمانی را در رقابت با تیم شهرداری ورامین واگذار کرد، امیدوار است در فصل جاری مجددا به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

*فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی تکواندو برای بررسی مسابقات لیگ برتر از ابتدا در خانه تکواندو حاضر شد و عملکرد بازیکنان را از نزدیک بررسی کرد.

*مهدی بی‌باک، سرمربی سابق تیم ملی تکواندو نیز در آغاز فصل جدید لیگ برتر تکواندو با حضور در سالن خانه تکواندو به تماشای مسابقات نشست.

*فدراسیون تکواندو در فصل جدید لیگ برتر قصد استفاده از محصولات داخلی دارد و بر همین اساس تکواندوکاران با هوگوهای تولید داخل در مسابقات حاضر شده بودند اما به دلیل آماده نشدن کلا‌های الکترونیکی در دو هفته ابتدایی از هوگوهای معمولی استفاده کرد.

*یکی از نکات جالب فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تکواندو همزمانی مسابقات لیگ برتر با لیگ دست یک(جام نقش جهان) بود.

*در اتفاقی عجیب تیم شهرداری ورامین علاوه بر حضور در لیگ برتر در لیگ نقش جهان نیز حضور دارد و پیام خانلرخانی نیز به طور همزمان هدایت هر دو تیم را برعهده دارد.

*در حالی که شایعه توافق مهدی خدابخشی، ملی‌پوش تکواندو ایران با تیم لوازم خانگی کن در هفته گذشته مطرح شده بود اما این بازیکن در ترکیب این تیم در دو هفته ابتدایی حضور نداشت اما فرزان عاشورزاده در ترکیب تیم لوازم خانگی کن مقابل پاس قوامین به میدان رفت و در مقابل کامران مردانی‌پور به برتری ۲۶ بر ۱۱ دست یافت. 

* سعید رجبی و امیرمحمدبخشی دو ملی‌پوش طلایی و نقره‌ای تکواندو ایران در بازی‌های آسیایی برای تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و لوازم خانگی کن به میدان رفتند و در مقابل رقبای خود نیز به برتری رسیدند.

* در پایان دیدار هفته دوم نیز سه تیم دانشگاه آزاد، لوازم خانگی کن و شهرداری ورامین با دو برد مقابل رقبا با ۶ امتیاز و به خاطر تفاضل به ترتیب در رتبه‌های اول تا سوم قرار  گرفتند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار