فوتبال جهان| رأی اعتماد مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا به ابقای والورده

فوتبال جهان - مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا از ارنستو والورده، سرمربی این تیم حمایت کرد.

و به نقل از نشریه آس، اسکار گرائو مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا امروز (سه‌شنبه) به شایعاتی که درباره احتمال اخراج ارنستو والورده منتشر شده است واکنش نشان داد.

بارسلونا فصل جاری را ضعیف‌تر از چیزی که انتظار می‌رفت آغاز کرده و سه هفته متوالی است که در لالیگا موفق به کسب پیروزی نمی‌شود، آن هم مقابل تیم‌هایی مانند جیرونا، لگانس و بیلبائو که جزو مدعیان و قدرت‌های فوتبال اسپانیا محسوب نمی‌شوند.

تنها افت رقیب همزمان رقیب دیرینه کاتالان‌ها یعنی رئال مادرید سبب شده است که آنها همچنان صدرنشین جدول رده‌بندی باشند وگرنه امکان داشت که در همین ۷ هفته سپری شده از لیگ، ۷ امتیاز از صدر جدول فاصله بگیرند.

با این حال باشگاه بارسلونا همچنان حامی سرمربی‌اش است. گرائو در جلسه ارائه برنامه بودجه باشگاه بارسلونا اظهار داشت: در خصوص اعتماد به والورده اتفاق نظر وجود دارد ضمن اینکه هنوز مدت زمان زیادی از فصل مانده است. ما به اینکه او می‌تواند به کار خود برای رسیدن به اهدافش ادامه دهید، اطمینان دارد.

گرائو در ادامه احتمال خرید بازیکنان جدید در صورت تقاضای والورده را رد نکرد و تأکید داشت: در برنامه بودجه، هیچ گزینه‌ای برای خرید بازیکن جدید در ماه ژانویه وجود ندارد اما ما به صورت ماهانه وضعیت تیم را بررسی می‌کنیم و اگر از سوی کادر فنی تقاضایی برای خرید بازیکن وجود داشته باشد، شرایط را ارزیابی خواهیم کرد. از این رو قطعاً نمی‌گوییم که هیچ بازیکن در ماه ژانویه به تیم اضافه نخواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار