فوتبال جهان| شکایت لیونل مسی از نشریه اسپانیایی به جایی نرسید

فوتبال جهان - تلاش لیونل مسی، مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا برای گرفتن غرامت از یک رسانه اسپانیایی بی‌ثمر بود.

و به نقل از نشریه آس، لیونل مسی سال گذشته از نشریه ABC‌ اسپانیا به دلیل انتشار گزارشی درباره تخلفات مالی صورت گرفته در امور مالی بنیاد خیریه او شکایت کرده بود که امروز فرآیند رسیدگی به این پرونده خاتمه یافت و قاضی حکم به بی‌گناهی رسانه اسپانیایی داد.

مسی معتقد بود که ABC در گزارش خود با ذکر برخی آمار و ارقام، او را به کلاهبردای متهم و اعتبارش را خدشه دار کرده است. به همین دلیل او از این نشریه به دادگاه شماره ۴ بارسلونا شکایت و وکلایش را برای گرفتن غرامت از این نشریه مأمور کرد که گفته می‌شود این غرامت رقمی معادل ۲۰۲ هزار و ۷۸۶ یورو برآورده شده است.

گزارشی که لیونل مسی بابت آن از نشریه ABC‌ شکایت کرده در فاصله بین ماه‌های می و ژوئن سال ۲۰۱۷ منتشر شد که در آن این روزنامه اعلام کرد بنیاد خیریه مسی در فاصله سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ راهی برای دور زدن اداره مالیات اسپانیا پیدا کرده است از طرق آن رقمی نزدیک به ۱۰ میلیون یورو از درآمدهای این بازیکن آرژانتینی را مخفی نگه دارد.

قاضی پرونده با اعلام اینکه بر اساس مدارک و شواهد موجود ادعای نشریه ABC بی‌اساس نبوده است، خبرنگار این نشریه قصد خدشه وارد کردن به اعتبار مسی را نداشته و علاوه بر آن تلاش‌های مکرر وی برای تماس با بنیاد مسی با خودداری این مؤسسه از پاسخگویی مواجه شده، از این رسانه رفع اتهام کرده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار