فوتبال جهان| رئال مادرید و تکرار حکایت مصدومیت‌های پاییزی گرث بیل

فوتبال جهان - داستان مصدومیت‌های پاییزی گرت بیل با آسیب دیدن این بال ولزی در دربی مادرید تکرار شد.

و به نقل از نشریه آس، مصدومیت شب گذشته (شنبه) گرت بیل در مصاف خانگی رئال مادرید مقابل اتلتیکو برای هواداران رئال داستانی آشنا بود. هرچه نباشد او از سال ۲۰۱۳ که از تاتنهام به این تیم پیوست، هر سال به استثنای سال ۲۰۱۴، در ماه سپتامبر مصدوم شده است که البته در همان سال ۲۰۱۴ هم او با یک ماه تأخیر، در ماه اکتبر مصدوم شد. این بیستمین باری است که بیل از زمان ملحق شدنش به سفیدپوشان مادرید مصدوم می‌شود.

یک سالی بود که رئال مادرید هیچ بیانیه‌ای در خصوص مصدومیت بال ولزی‌اش منتشر نکرد ( از ۲۶ سپتامبر مقابل بوروسیا دورتموند در لیگ قهرمانان). به نظر می‌رسید که سرانجام داستان شکنندگی‌ ستاره تاتنهام به پایان رسیده است اما در دربی مادرید او در ناحیه عضله دور کننده پای راست احساس درد می‌کرد، دردی که او را مجبور به ترک میدان کرد. به این ترتیب یک بار دیگر داستان مصدومیت‌های پاییزی بیل در رئال مادرید تکرار و ماه سیاه فصل او را گرفتار کرد.

بیل از ۵ سال پیش که به رئال مادرید پیوست، منهای فصل ۱۵-۲۰۱۴ همواره در این ماه از فصل مصدوم بوده است. در سال ۲۰۱۳ و تنها چند ماه پس از ورودش به سانتیاگو برنابئو، بیل در بازی مقابل ختافه از ناحیه عضله چهارسر پای چپ مصدوم شد و ۲۲ روز از میادین دور بود. او بعد از غیبت در دو بازی، یک نیمه مقابل اتلتیکو در دربی مادرید (۲۸ سپتامبر) به میدان رفت و مصدومیش از همان ناحیه عود کرد و به این ترتیب دو هفته دیگر خانه نشین شد. در واقع بیل در فصل اول بازیگری‌اش در رئال مادرید ۵ بار مصدوم شد و به سبب آنها ۱۱ بازی غایب بود.

در فصل ۱۵-۲۰۱۴، بیل دو ماه اول فصل را به سلامت سپری کرد و ۱۲ بازی در ترکیب اصلی رئال مادرید بازی کرد و با ۵ گلی که زد و ۴ پاس گلی که داد، خودش را در نقش مهره‌ای کلیدی برای این تیم معرفی کرد. نحسی سپتامبر در آن فصل دامن او را نگرفت اما اردوی تیم ملی ولز نگذاشت که پاییزی بدون مصدومیت برای بیل سپری شود و او با مصدومیتی عضلانی در پای راست به مادرید برگشت. به سبب آن مصدومیت بیل ۵ بازی را (مقابل لوانته، لیورپول، بارسلونا، کورنیا و گرانادا) از دست داد و تا پایان آن فصل سه بار دیگر هم مصدومیت شد که آخرین مورد آن در ماه آوریل و از ناحیه‌ای بود که دقیقاً فصل آینده از همان منطقه دوباره آسیب دید و در پاییز او را خانه نشین کرد.

بیل سال ۲۰۱۵ در دقیقه ۲۶ بازی مقابل شاختار دونتسک در لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر از ناحیه ساق پای چپ آسیب دید و ۴ بازی خانه‌نشین شد. بعد از این مدت او برگشت و پس از شرکت در دو بازی دوباره از همان ناحیه آسیب دید و ۴ هفته خانه‌نشینی دیگر برای او تجویز شد. سپتامبر سال ۲۰۱۶ هم برای بیل بدیمن بود و در روزه چهاردهم آن ماه او در دقیقه ۶۷ بازی تیمش مقابل اسپورتینگ لیسبون در لیگ قهرمانان اروپا دچار مصدومیتی شد که یک هفته و از بازی مقابل اسپانیول در لالیگا محرومش کرد.

در فصل ۱۸-۲۰۱۷ سندروم مصدومیت‌های سپتامبر باز هم گریبان بیل را گرفت و در روز ۲۶ آن ماه دچار مصدومیتی شدید شد که چند مقطع او را خانه‌نشین کرد و در نهایت اجازه نداد که تا آخرین بازی فصل مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد تأثیرگذار ارائه کند. در این فصل هم بیل داستان مصدومیت‌های پاییزی بیل در دربی مادرید تکرار و او برای بیستمین بار در دوران بازیگری‌اش آسیب دید. به این ترتیب بیل که به خاطر مصدومیت مجموعاً ۳۹۳ روز از دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید خانه‌نشین بوده است یک بار دیگر داستان مصدومیت‌های پاییز‌های او تکرار شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار