شیخ‌ویسی: خوشحالم ۵ کلین‌شیت داشته‌ام اما کار دروازه‌بان گل نخوردن است/ بهتر و حرفه‌ای‌تر از سپیدرود بازی کردیم

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان از اینکه دروازه تیمش را در پنج بازی از هشت دیدار اخیر پیکانی‌ها بسته نگه داشته است، ابراز خرسندی کرد.

وحید شیخ‌ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد پیروزی تیمش برابر سپیدرود در هفته هشتم لیگ برتر گفت: ما بازی سختی در پیش داشتیم و سپیدرود انصافاً نمایش خوبی داشت. آنها چند فرصت مناسب برای گل زدن داشتند که ما خیلی خوب دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم. فکر می‌کنم ما در این بازی بهتر و حرفه‌ای تر از حریف بازی کردیم و در نهایت بهتر توانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم. با اینکه سپیدرود هم نمایش خوبی داشت، اما تیم ما این شایستگی را داشت که سه امتیاز را بگیرد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان با اشاره به قرار گرفتن این تیم در رده چهارم جدول و اینکه آنها می‌توانند امسال مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشند یا خیر، تصریح کرد: پیکان پارسال هم می‌توانست سهمیه بگیرد. ما امسال نیز تیم خوبی داریم و می‌توانیم در بین مدعیان کسب سهمیه باشیم. البته تیم‌های دیگر هم دنبال کسب سهمیه هستند و کار ما آسان نیست. مهم این است که بتوانیم تا پایان لیگ یک روند خوب را طی کنیم.

وی که در لیگ امسال پنج کلین‌شیت داشته است در مورد عملکرد خوبش در خط دروازه پیکان گفت: خوشحالم که پنج کلین‌شیت داشته‌ام و کار دروازه‌بان هم این است که گل نخورد. البته نباید نقش بازیکنان دیگر را هم نادیده گرفت. به‌هرحال وقتی موفقیتی ایجاد می‌شود تمام تیم نقش دارند و امیدوارم که این روند خوب را در بازی‌های بعدی هم ادامه دهیم. ما نشان دادیم که به سختی گل می‌خوریم و امیدوارم این آمار در آینده هم بهتر شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار