تیمور غیاثی: برای احسان حدادی بابت اردوی آمریکا هر ماه ۲۰ هزار دلار و اردوی اروپا ۲۳ هزار دلار هزینه کردیم/ با او اتمام حجت می‌کنم

تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی گفت: امروز با احسان حدادی تماس خواهم گرفت تا با او اتمام حجت کنم. او نباید لجبازی کند و مقابل فدراسیون بایستد.

تیمور غیاثی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در واکنش به صحبت‌های شب گذشته احسان حدادی در یک برنامه تلویزیونی و اینکه گفته بود فدراسیون بابت ۸ ماه اردو فقط ۲۵۰ دلار به او پول داده، اظهار داشت: ما در سازمان تیم‌های ملی مصوب کردیم که بابت اردوی آمریکا هر ماه ۲۰ هزار دلار و اردوی اروپا ۲۳ هزار دلار برای احسان حدادی هزینه کنیم و این کار هم انجام شده و سندهایش در فدراسیون موجود است. حالا نمی‌دانم چرا حدادی می‌گوید که فقط ۲۵۰ دلار برایش هزینه شده است. به نظرم این صحبت‌ها ناجوانمردانه و دور از معرفت بود.

وی افزود: حدادی با کمک مجری برنامه که به هیچ چیزی آگاهی نداشت، همه اقدامات و کمک‌های فدراسیون را زیر سوال برد. فدراسیون وظیفه‌اش را انجام داده، اما نباید اینگونه رفتار شود.

قهرمان پیشین بازی‌های آسیایی ادامه داد: تعجب می‌کنم چطور یک برنامه ورزشی دست چنین افرادی است که به هیچ موضوعی اشراف ندارند. برای مجری این برنامه متاسفم. صحبت‌های او از رسانه ملی یکطرفه و دور از انصاف بود.

غیاثی گفت: احسان شب گذشته در برنامه حضور داشته و فکر می‌کنم الان خواب باشد. حتماً امروز با او تماس خواهم گرفت تا با او اتمام حجت کنم. او نباید لجبازی کند و مقابل فدراسیون بایستد. حدادی نباید به این راحتی همه چیز را زیر سوال ببرد. باید بنشینیم و ببینیم که حرف حسابش چیست و چه چیزی می‌خواهد.

وی خاطرنشان کرد: شنیده‌ام که برخی در حال برنامه‌ریزی هستند تا یک رئیس جدید به فدراسیون بیاید. آنها تلاش می کنند که فدراسیون را تخریب کنند، ولی باید بدانند که پولی نیست و جذب منابع مالی سخت‌ترین کار ممکن است. اگر کیهانی در این اوضاع از فدراسیون برود، دوومیدانی بدبخت می‌شود.

پیشکسوت ورزش ایران در پایان گفت: متاسفانه اخلاق فراموش شده است. اگر ببینم که شرایط به اینگونه ادامه دارد و یک ورزشکار به همین راحتی تلاش‌های یک فدراسیون را زیر سوال می‌برد، ورزش را رها می‌کنم تا شاهد این ناجوانمردی‌ها نباشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار