فوتبال جهان| لوچانو اسپالتی: جو صمیمی و قدرت اینتر ما را به کورس قهرمانی بازگرداند/ یکی از دوست‌داشتنی‌ترین تیم‌های دنیا هستیم

فوتبال جهان - لوچانو اسپالتی راز بازگشت تیمش به کورس قهرمانی را فاش کرد.

، لوچانو اسپالتی برتری ۲ بر صفر تیم فوتبال اینتر مقابل کالیاری در هفته هفتم رقابت‌های سریA ایتالیا را حاصل قدرت و جو دوستانه نرآتزوری دانست. سرمربی اینتر در پایان بازی گفت: من همیشه از پیروزی در مسابقات خوشحال  می‌شوم و  از وقتی به اینتر آمدم، سعی کردم تمام تلاشم را برای کمک به این تیم به کار ببندم  ما اینتر هستیم و باید با تلاش فراوان موفقیت را برای این تیم به ارمغان بیاوریم. نراتزوری  یکی از دوست‌داشتنی‌ترین  تیم‌های دنیاست. تعدد بازیکنان بزرگ به ما اجازه  می‌دهد در برخی بازی‌ها ترکیب‌های متنوعی را درون زمین بچینیم.

اسپالتی در ادامه افزود: مارتینس شبیه ایکاردی، بازیکن قدرتمندی است و ما نیازمند نوع بازی او هستیم. لائوتارو می تواند توپ را بگیرد و حرکت کند. می‌داند کجا برود و  چه زمانی از حریف خطا بگیرد. تمرین کردن با ایکاردی به او کمک کرده  تا نکاتی در مورد  چگونگی جاگیری بیاموزد. در مجموع مارتینس تکنیک، کیفیت و قدرت شوتزنی بالایی دارد و دوست ایکاردی است. همین جو صمیمی و قدرتمند به ما کمک کرده به کورس قهرمانی برگردیم. خوشبختانه  خودخواهی مارتینس به تیم ضربه نمی‌زند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار