فوتبال جهان| اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو: نشان دادیم هویت و ایده فوتبالی‌‌مان را از دست نداده‌ایم

فوتبال جهان - اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو از عملکرد شاگردانش مقابل لاتزیو ابراز رضایت کرد.

، اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو در پی پیروزی ۳ بر یک شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل لاتزیو در دربی دلاکاپیتاله در هفته هفتم سری A ایتالیا به شبکه تلویزیونی «اسکای ایتالیا» گفت: پیش از این بازی تصمیم گرفتیم تا بازیکنان را دورهم جمع کنیم و ترس و ناراحتی آنها را بابت نتایج اخیر از وجود آنها پاک کنیم. در این بازی هم مردانه واکنش نشان دادیم و این چیزی بود که از بازیکنانم انتظار داشتم.  

وی افزود: دشوارترین لحظه بازی برای ما اشتباه سهوی فازیو بود که منجر به گل تساوی‌بخش ایموبیله برای لاتزیو شد، اما با این وجود آرامش خودمان را حفظ کردیم و دوباره دروازه حریف را گشودیم. ما شخصیت تیمی خود را نشان دادیم و در بازی باقی ماندیم و اجازه ندادیم سرخورده شویم. ما ثابت کردیم که می‌توانیم از موانع و مشکلات عبور کنیم.

سرمربی رم تصریح کرد: ما در خط حمله چه وقتی که صاحب توپ بودیم و چه وقتی که صاحب توپ نبودیم، خیلی سخت کار کردیم. این عملکرد نشان داد که رم هویت و یا ایده فوتبالی‌اش را از دست نداده است. در این بازی تفاوت را در صورت و چشم بازیکنانم دیدم و این را در زمین نشان دادیم.

دی‌فرانچسکو همچنین در مورد وضعیت هافبک تیمش که در دقایق پایانی نیمه اول دچار مصدومیت شد، خاطرنشان کرد: پاستوره مشکل جزیی در کشاله رانش به وجود آمده، اما چیزی که من دیدم، بعید می‌دانم که او به بازی با ویکتوریا پلژن برسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار