فوتبال جهان| دیه‌گوسیمئونه: داور می‌توانست از VAR استفاده کند/ می‌خواهیم بهترین اتلتیکوی تاریخ شویم

فوتبال جهان - دیه‌گو سیمئونه معتقد است داور بازی دربی مادرید می‌توانسته با استفاده از کمک‌داور ویدئویی یک پنالتی به سود اتلتیگو بگیرد.

، دیه‌گو سیمئونه در پی تساوی بدون گل شب گذشته (شنبه) شاگردانش در خانه رئال مادرید در هفته هفتم لالیگای اسپانیا، با اشاره به برخورد توپ به دست کاسمیرو، بازیکن برزیلی کهکشانی‌ها در نیمه اول گفت: داوران می‌توانند اشتباهاتی مرتکب شوند، اما دیدید که داور حتی بازی را متوقف نکرد تا صحنه برخورد توپ به دست کاسمیرو را (توسط کمک‌داور ویدئویی) بازبینی کند. نمی‌توانم دیگر بیشتر در این مورد صحبت کنم، اما چنین اتفاقی فصل گذشته هم افتاد و ساموئل اومتیتی توپ را در محوطه جریمه خودشان با دست متوقف کرد.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه اظهار داشت: چنین بازی‌هایی همیشه برای ما سخت است و آزمایش‌های بزرگی برای ما به شمار می‌رود، از این‌رو برای گرفتن نتایج مثبت باید در چنین بازی‌هایی به نتیجه لازم رسید. ما باید در نیمه اول از رئال پیش می‌افتادیم چون عملکرد شگفت‌انگیزی ارائه دادیم و تنها به خاطر واکنش‌های تیبو کورتوا بود که نتوانستیم در نتیجه پیش بیفتیم.

وی تصریح کرد: در نیمه دوم رئال مادرید واکنش بهتری از خود ارائه داد و شکل بازی خود را تغییر دادند و بیشتر به دردسر افتادیم، از این‌رو فکر می‌کنم نتیجه تساوی عادلانه بود. ما خودمان را نه با رئال مادرید مقایسه می‌کنیم، نه با بارسلونا. ما تنها روی کار خودمان تمرکز کرده‌ایم تا بهترین اتلتیکو را در تاریخ این باشگاه شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار