الکواری: همه در قطر منتظر بازی السد با پرسپولیس هستند

یک عضو فدراسیون فوتبال قطر به حمایت از تیم السد در آستانه رویارویی آسیایی با پرسپولیس پرداخت.

، خالد مبارک الکواری، مدیر بازاریابی و ارتباطات فدراسیون فوتبال قطر درباره دیدار رفت تیم‌های السد دوحه و پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا به روزنامه الوطن گفت: همه در قطر منتظر این بازی و حمایت همه‌جانبه از السد و ایفای نقش کلیدی خود جهت صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا هستند. تیم السد در بازی‌های خانگی یا خارج از خانه سطح فنی عالی را به نمایش گذاشته و توانمندی فینالیست‌ شدن را دارد.

الکواری ادامه داد: السد یک بازی سخت و قوی برابر پرسپولیس پیش‌رو دارد و شانس صعود هر ۲ تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا پس از شکست حریفان خود در مرحله قبلی یکسان است، البته در فوتبال بر اساس داده‌های یک بازی به بازی دیگر تکیه می‌شود و ۹۰ دقیقه بازی روز سه‌شنبه سرنوشت‌ساز است. باید آرامش داشت و تمام تلاش خود برای کسب نتیجه مثبت و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا متمرکز کنیم. همه ما با تیم السد در این مرحله خواهیم بود. امیدوارم هواداران حضور پرشوری در ورزشگاه جاسم بن حمد داشته باشند زیرا السد نماینده فوتبال قطر است. آنها باید نقش مهم خود را به خوبی بازی کنند.

بازی رفت تیم‌های السد و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۵ سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار می‌شود. بازی برگشت این دو تیم نیز از ساعت ۱۸:۳۰ روز اول آبان در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار