فوتبال جهان| ماسیمیلیانو آلگری: جدال با ناپولی بهترین بازی کریس رونالدو بود/ باید کمی سریع‌تر باشیم

فوتبال جهان - ماسیمیلیانو آلگری از بهترین نمایش کریس رونالدو در دوران حضور در تیم جدیدش سخن گفت.

، ماسیمیلیانو آلگری پس از برتری ۳ بریک یوونتوس مقابل ناپولی در حساس‌ترین بازی هفته هفتم سری A ایتالیا از بهترین نمایش کریس رونالدو در لباس تورینی‌ها سخن گفت.

 سرمربی یوونتوس اظهاراتش در کنفرانس خبری پس از بازی را این‌گونه شروع کرد: کمی با اضطراب بازی را آغاز کردیم و توپ‌های زیادی را از دست دادیم که منجر به دریافت گل  شد. رونالدو بسیار عالی کار کرد و  ۲، ۳  موقعیت خوب خلق کرد. بعد از ۱۰  نفره شدن ناپولی، باز هم بازی را جدی نگرفتیم. خیلی راحت به رقیب موقعیت دادیم و کایخون می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند. رونالدو از فوتبال لذت  می‌برد و پاس دادن را هم مانند گل زدن دوست دارد. او  امشب پاس گل فوق‌العاده‌ای داد و به نظر  می‌رسد به زودی او را در بهترین فرم خودش خواهیم دید. فکر می‌کنم نیمه اول دیدار مقابل والنسیا و دیدار امشب، بهترین عملکرد  کریس در این فصل بوده است. 

 آلگری در ادامه افزود: موقعیت‌های خوبی ساختیم. کریستیانو رونالدو و دیبالا بین خطوط بسیار خوب بودند و مانژوکیچ هم به آن‌ها ملحق شد. البته نیاز داریم کمی سریع‌تر باشیم. در بازی از عقب، خیلی کند بودیم و با یک پاس اشتباه، گل خوردیم. دوست دارم مهاجمان هم در خط میانی و  هم در خط دفاعی به تیم کمک کنند. 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار