فوتبال جهان| ژوزه مورینیو: داور با اشتباهش شروع بازی را برای ما سخت کرد/ از شیوه بازی بازیکنانم شکایتی ندارم

فوتبال جهان - ژوزه مورینیو سومین باخت این فصل تیمش در لیگ برتر را به گردن داور انداخت و گفت از عملکرد شاگردانش ناراضی نیست.

، ژوزه مورینیو پس از باخت ۳ بر یک امروز (شنبه) تیمش در خانه وستهام به اشتباه داور مسابقه در تشخیص گل آفساید حریف در دقیقه پنجم بازی اشاره کرد و گفت: خب من فکر می‌کنم که برای تیمی که با جنگندگی پا به میدان می‌گذارد، خوردن گل در فاصله تنها پنج دقیقه پس از آغاز بازی، شروع خوبی نیست. بازیکن حریف کمی در آفساید بود و شاید کمک داور آن را ندید و اشتباه کرد. در مورد گل دوم، ما می‌دانیم که آندری یارمولنکو بازیکنی چپ پاست و ما برای متوقف کردن شوت او به اندازه کافی جنگنده نبودیم. در نیمه دوم کمی طول کشید تا به خودمان بیاییم، اما این کار را کردیم و دروازه‌بان آنها چند موقعیت ما را به خوبی مهار کرد.

مورینیو ادامه داد: گل سوم از نظر ذهنی بازیکنان ما را نابود کرد، چون داور خطایی را که پیش از آن رخ داد، ندید. ما بعد از اینکه گل زدیم ۲۰ دقیقه وقت داشتیم تا نتیجه بازی را تغییر دهیم، اما نتوانستیم چون روحیه بازیکنان از بین رفته بود.

آقای خاص همچنین گفت که از عملکرد عیسی دیوپ، بازیکن جوان حریف تحت تأثیر قرار گرفته است و اظهار داشت: تبریک به استعدادیاب‌هایی که این پسر ۲۱ ساله را کشف کردند.

سرمربی شیاطین سرخ در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا از رویکرد بازیکنانش در این بازی راضی است، تأکید کرد: من هیچ شکایتی از رویکرد بازیکنانم ندارم. البته از برخی جنبه‌های کیفی و روانی بازی‌شان نارضایتی‌هایی دارم. شما باید کمی تواضع داشته باشید و این بسیار مهم است. همیشه باید تلاش کنید. این ماهیتی است که من برای یک فوتبالیست حرفه‌ای قبول دارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار