فوتبال جهان| استیون جرارد: فیرمینو یک نابغه است/ این لیورپول از لیورپول زمان من خیلی قوی‌تر است

فوتبال جهان- استیون جرارد از مهاجم برزیلی سرخپوشان مرسی‌ساید به عنوان یک نابغه یاد کرد.

، روبرتو فیرمینو در سه بازی متوالی اخیر لیورپول موفق به گلزنی شده و به سرخپوشان مرسی‌ساید کمک کرده تا روند صد درصد پیروزی‌شان را در پیش بگیرند.در سوی دیگر شاگردان یورگن کلوپ تنها تیمی در لیگ برتر انگلیس هستند که هنوز امتیازی از دست نداده‌اند و فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را هم با پیروزی مقابل پاری‌سن‌ژرمن آغاز کرده‌اند.

 استیون جرارد، سرمربی گلاسکو رنجرز در تمجید از هافبک بزریلی لیورپول گفت: فیرمینو نابغه‌ای واقعی است و وقتی بازی او را از نزدیک ببینید، متوجه این موضوع می‌شوید. روبرتو در کنار گلزنی علاقه‌مند به ساختن پاس گل هم هست.

اسطوره باشگاه لیورپول تصریح کرد: وقتی لیورپول با تمام قوا بازی می‌کند، نمی‌توان نقطه ضعفی در آن یافت. این لیورپول نسبت به آن لیورپولی که من در آن بازی می‌کردم، خیلی قویتر است. لیورپول با حضور فن‌دایک تیم متفاوتی در خط دفاعی شده و با آمدن آلیسون نیز به نوعی اعتماد و آرامش هم به تیم آمده است.  

وی ادامه داد: سه مهاجم تیم همیشه گلزنی می‌کنند و مهاجمان نیز از بازیکنان خط حمله به خوبی حمایت می‌کنند. به هر حال لیورپول همچنان در تلاش است تا در کارهای دفاعی بهتر شود و خیلی به این موضوع نزدیک هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار