پیکان با مجید جلالی از مرز ۱۰۰ امتیاز عبور کرد + عکس

تیم فوتبال پیکان با حضور مجید جلالی روی نیمکتش، از مرز ۱۰۰ امتیاز گذشت.

، با پیروزی تیم پیکان مقابل سپیدرود در هفته هشتم لیگ برتر هجدهم، این تیم در سومین فصل حضور مجید جلالی به عنوان سرمربی خود، صاحب یک رکورد جالب توجه شد.

پیکانی‌ها در شصت‌وهشتمین مسابقه‌ای که جلالی در لیگ برتر به عنوان سرمربی پیکان روی نیمکت نشسته است، به طور رسمی از مرز ۱۰۰ امتیاز عبور کردند. هرچند این اتفاق در بازی جنجالی هفته قبل پیکان مقابل صنعت نفت آبادان افتاده بود و به دلیل نیمه تمام ماندن آن مسابقه و اعلام نشدن رسمی حکم کمیته انضباطی، رسمی شدن این اتفاق تا ثبت برد بعدی عقب افتاد. حالا با سه امتیاز بازی مقابل سپیدرود، پیکان با جلالی رسماً از مرز ۱۰۰ امتیاز گذشت. با در نظر گرفتن سه امتیاز بازی مقابل نفت آبادان، پیکان از ۶۸ مسابقه با حضور جلالی صاحب ۱۰۴ امتیاز شده و این امتیازات از ۲۸ برد، ۲۰ تساوی و ۲۰ شکست به دست آمده است.

پیکان در دو فصل و هشت هفته‌ای که جلالی را به عنوان سرمربی بالای سر خود می‌بینید، ۸۰ گل زده و ۶۴ گل هم خورده و صاحب تفاضل ۱۶+ است. در گرافیکی که برای همین اتفاق طراحی شده، اسامی تمام مربیان، بازیکنان و افرادی را می‌بینید که در این سه فصل این اتفاق ویژه را برای باشگاه پیکان رقم زده‌اند.

پیکان در حال حاضر با ۱۵ امتیاز از هشت مسابقه در مکان چهارم رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر قرار گرفته و شرایط ایده‌آلی در جدول رده‌بندی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار