اصفهانیان: تیم داوری دربی عملکرد کم‌نقصی داشت/ نیاز باشد باز هم از فغانی در دربی‌ استفاده می‌کنیم

فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت که تیم داوری در دربی ۸۸ عملکرد خیلی خوب و کم نقصی داشت.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان در ابتدا درباره عملکرد فغانی در دربی ۸۸ گفت: با توجه به اینکه این بازی از حساسیت بالایی برخوردار بود، سعی کردیم از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده کنیم که خوشبختانه فغانی و تیمش توانستند به خوبی این بازی را کنترل و مدیریت کنند.

وی عنوان کرد: من بازی را از نزدیک و در ورزشگاه آزادی دیدم. تیم داوری ما در این مسابقه نمایش و عملکرد خیلی خوب و کم نقصی داشتند و با موفقیت هم به کار خود پایان دادند. جا دارد بار دیگر از این طریق به آنها خسته نباشید بگویم. بازی‌های دربی و شهرآورد‌ها به طور کلی حواشی زیادی دارد. باید در این مواقع داوران باتجربه که هر دو تیم هم قبول داشته باشند انتخاب شود تا حواشی کمتر شود. 

رئیس کمیته داوران درباره صحبت‌های فغانی مبنی بر اینکه دیگر نمی‌خواهد در دربی داوری کند گفت: فکر نمی‌کنم اینطور باشد. قطعا اگر نیاز باشد از وی در آینده هم استفاده می‌کنیم. ما از داور‌های مختلفی در دربی تاکنون استفاده کرده‌ایم. همین سال گذشته بود که بیژن حیدری داور این دیدار بود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون اظهار داشت: با توجه ناظرین قضاوت‌های خوبی را از داوران در این هفته شاهد بودیم. به جز دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان که داور مسابقه خطای پنالتی را به سود استقلال خوزستان اعلام نکرد که آن هم با توجه به پیروزی پرگل تراکتورسازی برابر استقلال تاثیری در نتیجه بازی نداشت.

اصفهانیان افزود: باید فیلم بازی‌ها را بازبینی و بررسی کنیم و اگر مشکلی در قضاوت داوران بود، بدون تردید آن را از طریق سایت فدراسیون فوتبال اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیا/ 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار