بهرام مشتاقی: عبدولی گفت کشتی نمی‌گیرد اما طبق قانون منتظرش می‌مانیم

بهرام مشتاقی، عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: ما طبق قانون منتظر حضور دوباره عبدولی روی تشک انتخابی خواهیم بود.

بهرام مشتاقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: اگرچه سعید عبدولی بعد از پیروزی‌اش مقابل یوسف قادریان اعلام کرد در کشتی بعدی حاضر نخواهد شد اما ما طبق قانون منتظرش می‌مانیم.

وی ادامه داد: با روحیاتی که از عبدولی می‌شناسیم، کارش را روی تشک خواهیم دید. فرصتی که به او داده شده همان وقت فنی لازم برای استراحت بین دو مبارزه است و اگر عبدولی در تایم قانونی روی تشک نیاید آن وقت تصمیمات لازم در موردش گرفته خواهد شد.

تسنیم، بعد از لغو تورنمنت بین‌المللی اولگ کارایف بلاروس به دلیل مشکلات ارزی، کادرفنی تیم ملی فرنگی تصمیم گرفت در وزن ٨٢ کیلوگرم با برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی، ملی پوش جهانی مجارستان را معرفی کند.

پیش از این، برگزاری این مسابقه در روز ٥ مهر به دلیل انجام مسابقه فوتبال تیم‌های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی، به امروز (شنبه) موکول شد.

در مبارزه اول سعید عبدولی موفق شد کیوان رضایی را با نتیجه دو بر صفر از پیش رو بردارد. عبدولی مبارزه دومش را مقابل یوسف قادریان برگزار کرد که یک -یک به برتری رسید. در حالیکه عبدولی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی، یک بار دیگر نیز قادریان را شکست دهد، با بیان این جمله که " آمده بودم خودم را ثابت کنم" محل مسابقه را ترک کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار