ملی‌پوش تیم وزنه‌برداری معلولان: باید هم با وزنه‌ها رقابت کنیم و هم با داوران/ امیدوارم خوش‌رنگ‌ترین مدال بازی‌های پاراآسیایی به نماینده ایران برسد

سید یوسف یوسفی ملی‌پوش تیم وزنه‌برداری معلولان گفت: سطح رقابت‌ها در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ بالا خواهد بود و امیدواریم سکوهای اول و دوم در اختیار ایران شود.

خبرنگار ورزشی ، سید یوسف یوسفی درباره شرایطش برای حضور در رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت: خوشبختانه در این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و از آمادگی مطلوبی برای حضور در این مسابقات برخورداریم.

وی در پاسخ به این سوال که به تازگی در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به میدان رفته است که در رقابت با حریف چینی موفق به کسب مدال نقره شد و فکر می‌کند آیا در جاکارتا بتواند رنگ این مدال را خوش‌رنگ‌تر کند یا نه گفت: متاسفانه در آن رقابت‌ها ۲ حرکت خطا داشتم که به خاطر سختگیری بیش از حد داوران بود. البته در همان حرکت اول وزنه بهتری نسبت به حریف چینی ثبت کردم. بسیاری از مربیان و هم‌تیمی‌هایم معتقد بودند که حرکات دوم و سوم درست بوده است، اما باید به رای داوران احترام گذاشت.

ملی‌پوش دسته ۵۹ کیلوگرم پاراوزنه‌برداری ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا درباره حضورش همراه با امیر جعفری برای رقابت با حریفان و اینکه فکر می‌کند در این مسابقات بتوانند مدال طلا را از حریف چینی پس بگیرند، گفت: بدون شک سطح رقابت‌ها بالا خواهد بود و تمام حریفان با قدرت خواهند آمد. من و جعفری پیش از رقابت با هم رفاقت داریم و امیدواریم سکوهای اول و دوم از آن ایران شود. البته حریف چینی وزنه‌بردار خوبی است، اما اختلاف کمی با هم داریم و کسب مدال طلا و نقره برای ایران به دور از دسترس نیست.

یوسفی تصریح کرد:‌ ما تمام تلاش‌مان را برای کسب بهترین نتیجه انجام می‌دهیم که امیدوارم با خوش‌رنگ‌ترین مدال ها همراه باشد. ما علاوه بر رقابت با وزنه‌ها باید با داوران هم رقابت کنیم، چون همواره داوران برای وزنه‌برداران ایرانی سختگیرانه عمل می‌کنند، ولی ما باید آنقدر دقیق و مطمئن وزنه بزنیم که جای هیچ حرف و حدیثی باقی نماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار