فوتبال جهان| افشای جزئیات پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو به یک شهروند آمریکایی

فوتبال جهان - کریستیانو رونالدو به تجاوز به یک زن آمریکایی و وعده پرداخت حق‌السکوت به وی متهم شده است.

و به نقل از یاهواسپورت، یک شهروند آمریکایی در لاس‌وگاس ادعا کرده که در سال ۲۰۰۹ از سوی کریستیانو رونالدو مورد تجاوز واقع شده و این بازیکن پرتغالی توافق کرده به عنوان حق السکوت به او مبلغ ۳۷۵ هزار دلار بپردازد.

این زن با نام کاترین مایورگا روز گذشته (جمعه) خودش را به عنوان قربانی این حادثه معرفی کرد و در این خصوص توضیحاتی را به نشریه اشپیگل آلمان ارائه کرد. بر طبق ادعای او، رونالدو در هتل پام پلیس هتل لاس‌وگاس به او تعرض کرده است.

در همین حال وکلای رونالدو در گفت‌و‌گو با خبرگزاری رویترز، این اتهام را قویاً تکذیب کرده و آن را غیرقانونی دانسته‌ و همچنین اعلام کرده‌اند که در نظر دارند از اشپیگل به خاطر انتشار گزارشی کذب در حوزه زندگی شخصی ستاره یوونتوس شکایت کنند.

نشریه اشپیگل سال گذشته گزارشی درباره صورت گرفتن یک توافق و حادثه مذکور منتشر و در آن از قربانی این حادثه با نام مستعار سوزان کا یاد کرده بود. طبق ادعای این نشریه در زمان رخ دادن حادثه، مایورگا ۲۵ سال سن داشته و در بخش VIP یک کلوب شبانه در لاس‌وگاس با رونالدو آشنا شده است. طبق ادعای مایورگا در شکواییه‌ای که تنظیم کرده است، این اتفاق که در آستانه انتقال ۸۰ میلیون پوندی رونالدو از منچستریونایتد به رئال مادرید رخ داده، ضربه روحی شدیدی به او وارد کرده است.

این نخستین باری نیست که رونالدو به تعرض متهم می‌شود. سال ۲۰۰۵ نیز برخی رسانه‌ها مدعی شدند که او در سن ۲۰ سالگی در هتلی در لندن به یک زن متعرض شده است، هر چند آن پرونده در دادگاهی اسکاتلند به دلیل نبود مدارک کافی بسته شد.

متهم کردن رونالدو به تجاوز و توافقی نانوشته برای پرداخت حق‌السکوت ۳۷۵ هزار دلاری، کاترین مایورگا را در معرض خطر بزرگی قرار داده است. با این حال او اعلام کرده که دلایل زیادی برای مطرح کردن این اتهام دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار