فوتبال جهان| مورینیو: رابطه‌ام با پوگبا خوب است/ پل فردا بازی می‌کند

فوتبال جهان - ژوزه مورینیو می‌گوید رابطه او و پوگبا برخلاف چیزی که رسانه‌ها می‌گویند، خوب است.

، ژوزه مورینیو که روز چهارشنبه در تمرین منچستریونایتد درگیری لفظی جدی با هافبک فرانسوی‌اش‌ پیدا کرد تا اختلاف این دو علنی شود، در کنفراس خبری پیش از دیدار فردا (شنبه) مقابل وستهام در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه در تمرین چهارشنبه بین او و پوگبا چه جملاتی رد و بدل شد، گفت: نمی‌توانم به شما بگویم که چه چیزهایی بین من و پوگبا رد و بدل شد. تمرین برای حضور شما خبرنگاران و عکاسان باز بود و شما دوربین‌هایی داشتید و شاید کلماتی را هم متوجه شدید، اما در این خصوص اظهارنظری نمی‌کنم.

 وی افزود: من همیشه وقتی بازیکنی کاپیتان تیم می‌شود او را به دید کاپیتان آنالیز می‌کنم. پس از هفته‌ها آنالیز به کمک کادر فنی تصمیم بر این گرفتیم که بازوبند کاپیتانی را از پوگبا بگیریم. پیش از بازی با دربی‌کانتی هم به اطلاع پل و دیگر بازیکنان رساندم که پوگبا دیگر کاپیتان تیم نیست و اکنون بحث تمام شده است.

آقای خاص تصریح کرد: رابطه من و پوگبا خوب است و هیچکس در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه بهتر از پل تمرین نکرد. بودند بازیکنانی که در تمرینات خوب بودند اما هیچکس بهتر از او نبود. پوگبا فردا بازی خواهد کرد و این پایان ماجراست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار