فوتبال جهان| ماسیمیلیانو آلگری: حق رونالدو بود مقابل منچستریونایتد بازی کند/ مقابل ناپولی باید سرسخت و فیزیکی باشیم

فوتبال جهان - ماسیمیلیانو آلگری می‌گویدکریستیانو رونالدو شایسته بازی مقابل منچستریونایتد بوده و از رفع خطر محرومیت بیشتر وی خوشحال شده است.

، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش فردا شب (شنبه) در هفته ششم سری A ایتالیا پذیرای ناپولی، نزدیکترین تعقیب‌کننده خود هستند، با اشاره به رفع خطر محرومیت بیش از یک جلسه‌ای کریستیانو رونالدو در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا توسط یوفا گفت: خوشحالم که محرومیت کریس افزایش پیدا نکرد، چون او این حق را داشت که مقابل منچستریونایتد بازی کند. رونالدو در بازی با بولونیا عالی کار کرد. این درست است که رونالدو برای تیم بازی می‌کند و تیم هم برای او بازی می‌کند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: بازگشت آنچلوتی برای فوتبال ایتالیا خوب بود. حضور رونالدو در اینجا هم باعث می‌شود تا توجهات به فوتبال ما بیشتر شود. نمی‌دانم که آیا سری A زیباترین لیگ است یا خیر، اما قطعاً سخت‌ترین لیگ برای بازی کردن است. مربیان توجه زیادی به بازی‌ها دارند و برای کسب پیروزی در بازی‌های سری A باید سخت کوشید.

سرمربی یوونتوس در مورد بازی فردا شب نیز اظهار داشت: فردا باید سرسخت و فیزیکی باشیم و همانطور بازی کنیم که می‌دانیم. بازی خوبی خواهد شد و باید خودمان را برای این دیدار آماده کنیم. ما به لحاظ فیزیکی و روانی در حال پیشرفت هستیم. یوونتوس و ناپولی هم دو تیمی هستند که در سال‌های اخیر برای قهرمانی در لیگ جنگیده‌اند.

آلگری ادامه داد: ناپولی کمترین شوت به سمت دروازه‌اش زده شد و هفت بازی از هشت بازی اخیرشان را با برد به پایان برده‌اند و تنها در یک بازی تن به شکست داده‌اند. آنها پروژه و بازیکنان خوبی دارند و به خوبی از هم شناخت دارند. از لحاظ جدولی برد در این دیدار برای ناپولی اهمیت بیشتری دارد اما به هر حال تازه شروع فصل است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار