فوتبال جهان| کلوپ بعد از حذف لیورپول از جام اتحادیه به شکیری چه گفت؟

فوتبال جهان - ژردان شکیری و یورگن کلوپ به اتفاقی که بین این دو در پایان بازی لیورپول و چلسی افتاد، واکنش نشان دادند.

، پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی چهارشنبه شب بین دو تیم لیورپول و چلسی در دور سوم جام اتحادیه انگلیس که با برتری ۲ بر یک آبی‌پوشان لندنی همراه شد، یورگن کلوپ وارد زمین شد و به سمت ژردان شکیری، خرید جدید خود رفت و ظاهراً انتقادی به وی کرد که با تعجب این بازیکن سوئیسی همراه شد.

شکیری ۲۶ ساله در توضیح ماجرا به روزنامه انگلیسی «استاندارد ایونینگ» گفت: کلوپ فریادی سر من نزد و یا شدت رفتاری در کار نبود. او تنها در مورد نکته تاکتیکی با من صحبت کرد و اینکه چطور می توانستیم از ضربه ایستگاهی بهتر استفاده کنیم.

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول نیز در این باره اظهار داشت: من در مورد آن ضربه ایستگاهی آخری که در بازی با چلسی نصیب‌مان شد با شکیری صحبت کردم. ما می‌خواستیم که محمد صلاح کمی در عرض باشد و توپ را به او برسانیم. در آن صحنه اما توپ را درست به جایی فرستادیم که تمامی بازیکنان در یک جا جمع شده بودند، اما اگر توپ به صلاح می‌رسید، در موقعیت تک‌به‌تک قرار می‌گرفت. به هر حال در ورزشگاه اینقدر سر و صدا بود که صدای من به بازیکنان نمی‌رسید. من هم تنها در مورد ضربه ایستگاهی با شکیری صحبت کردم و چیز دیگری نبود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار