فوتبال جهان| چفرین: آلمان میزبان فوق‌العاده‌ای برای یورو ۲۰۲۴ خواهد بود/ گریندل: از همین حالا شروع می‌کنیم

رئیس اسلوونیایی یوفا آلمان را میزبانی فوق‌العاده برای جام ملت‌های ۲۰۲۴ اروپا خواند.

و به نقل از سایت رسمی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، الکساندر چفرین به دنبال انتخاب آلمان برای میزبانی یورو ۲۰۲۴ میلادی گفت: می‌خواهم از فدراسیون‌های فوتبال آلمان و ترکیه به خاطر ارائه پیشنهادهای عالی میزبانی جام ملت‌های ۲۰۲۴ اروپا قدردانی کنم. منتظر جشن جدید فوتبال ملی قاره اروپا در سال ۲۰۲۴ میلادی می‌مانم.

رئیس ۵۰ ساله یوفا افزود: می‌دانم که کشور آلمان میزبان فوق‌العاده‌ای برای جام ملت‌های ۲۰۲۴ اروپا خواهد بود و ما شاهد تورنمنتی عالی در زمین فوتبال و بیرون از آن خواهیم بود. ۲ کشور بزرگ برای میزبانی این رقابت‌ها مبارزه کردند اما متاسفانه فقط باید یک کشور را انتخاب می‌کردیم.

رینهارد گریندل، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان نیز با قدردانی از کمیته اجرایی یوفا اظهار داشت: به طور کامل از سطح مسئولیت و اهمیت جام ملت‌های اروپا با برگزاری در بالاترین سطح ممکن آگاه هستم. از همین حالا با تمام توان کارمان را آغاز می‌کنیم تا انتظارهای سطح بالای دیگران را فراهم کنیم.

در جلسه روز گذشته (پنجشنبه) کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، آلمان به عنوان میزبان جام ملت‌های اروپا در سال ۲۰۲۴ معرفی شد.

ژرمن‌ها برای میزبانی از این رقابت‌ها تنها یک رقیب داشتند که ترکیه بود، اما شانس آنها برای تصاحب این امتیاز بیشتر به نظر می‌رسید و در نهایت این اتفاق رخ داد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار