فوتبال جهان | خشم و نارضایتی بازیکنان ارشد منچستریونایتد از رویکرد ژوزه مورینیو در قبال پل پوگبا

فوتبال جهان - یک رسانه‌ انگلیسی مدعی شده بازیکنان تیم فوتبال منچستریونایتد از شیوه رفتاری سرمربی‌شان در قبال هم‌تیمی فرانسوی آنها راضی نیستند.

، نشریه سان انگلیس نوشته است که تصمیم ژوزه مورینیو برای مجازات پل پوگبا - به خاطر نارضایتی از شیوه بازی او مقابل ولورهمپتون و همچنین انتقادش از دفاعی بازی کردن من‌یونایتد مقابل گرگ‌ها - که با حذف نام این بازیکن از لیست شیاطین سرخ برای بازی شب گذشته (سه‌شنبه) مقابل دربی کانتی در جام اتحادیه و گرفتن عنوان کاپیتان دوم تیم از او همراه بود، به مذاق سایر بازیکنان تیم خوش نیامده است.

این نشریه نوشته است که بازیکنان ارشد منچستریونایتد از رویکردی که سرمربی پرتغالی‌شان در قبال گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه در پیش گرفته، ناراضی و حتی خشمگین شده‌اند.

پوگبا در بازی شنبه شب شیاطین سرخ در هفته ششم لیگ برتر مقابل ولورهمپتون یک توپ را لو داد که منجر به گل حریف شد و در پایان همان بازی از مورینیو به خاطر مجبور کردن بازیکنانش به دفاعی بازی کردن ایراد گرفت. این اتفاق آتش اختلافات میان دو طرف را شعله‌‌ور کرد و امروز هم در قالب مشاجره شدید میان آنها بروز پیدا کرد.

در همین حال شبکه ESPN نوشته است که اکثریت بازیکنان منچستریونایتد از نحوه رفتار مورینیو با پوگبا ناراحت هستند و تنها تعداد معدودی از آنها همچنان حامی او هستند.

با وضعیت شکل گرفته در اردوی شیاطین سرخ، انتظار می‌رود که منچستریونایتد درهای خروج اولدترافورد را برای انتقال وی در بازار نقل‌وانتقالات ژانویه باز کند هرچند گفته می‌شود که این باشگاه روی او قیمتی معادل ۲۰۰ میلیون پوند گذاشته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار