خسروی‌وفا: هدف‌مان در بازی‌های پاراآسیایی حفظ و ارتقای جایگاه چهارمی است

رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ یک کاروان کیفی تعیین شده و هدف‌مان حفظ و ارتقای جایگاه است.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی‌وفا در حاشیه نشست ستاد بازی‌های آسیایی ،پاراآسیایی،المپیک و پارالمپیک، «خودباوری و امید» را به عنوان نام کاروان اعزامی به سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ عنوان کرد و اظهار داشت: ورزشکاران کشورمان با شعار «با توکل و تلاش، ما می‌توانیم» در این دوره از بازی‌ها حضور پیدا می‌کنند.

رئیس کمیته ملی پاراالمپیک گفت: تاریخ آغاز مسابقات ۱۶ مهرماه با تاریخ شهادت سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی تقارن پیدا کرده است. بنابراین تصمیم گرفتیم تا "وهب همدانی" فرزند این سردار شهید به صورت نمادین سرپرستی کاروان را عهده دار باشد تا بدین وسیله تجلیلی هم از مقام شامخ شهدای مدافع حرم انجام پذیرد.

خسروی وفا با بیان اینکه کاروان ورزشی ایران با ۲۰۸ ورزشکار شامل ۷۳ نفر از بانوان و ۱۳۵ نفر از آقایان در این دوره از بازی ها شرکت می کند گفت: رقابت های این دوره در ۱۸ رشته و ۹ مجموعه ورزشی برگزار خواهد شد و کاروان ایران نیز در ۱۳ رشته بوچیا، تنیس روی میز، تیراندازی با کمان، تیراندازی، جودو، دوومیدانی، دوچرخه سواری، شطرنج، شنا، وزنه‌برداری، بسکتبال با ویلچر، گلبال و والیبال نشسته نماینده خواهد داشت.

وی هدف ایران در این رویداد را رسیدن به مدال های خوش‌رنگ عنوان کرد و گفت: کاروان ایران در این بازی‌ها یک کاروان کیفی تعیین شده و هدف‌مان حفظ و ارتقا جایگاه است.

خسروی‌وفا ادامه داد: ارتقای جایگاه لزوما قرار گرفتن ایران در مکان سوم رده بندی مدال‌ها نیست بلکه افزایش تعداد مدال‌ها نیز نوعی ارتقا محسوب می‌شود، اما از آنجا که با برنامه‌ریزی در این رویداد شرکت می‌کنیم امیدوارم بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار