ضیایی: کولاکوویچ تا پایان سال ۹۷ با ما قرارداد دارد

ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: کولاکوویچ پیش از لیگ ملت‌های والیبال به ما گفت که دو دعوت‌نامه از باشگاه‌های روسیه و ایتالیا دارد و باید نحوه ادامه فعالیت خود را با فدراسیون والیبال ایران بداند.

خبرنگار ورزشی ، احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال صبح امروز در جمع خبرنگاران در مورد ادامه فعالیت ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: کولاکوویچ پیش از لیگ ملت‌های والیبال به ما گفت که دو دعوت‌نامه از باشگاه‌های روسیه و ایتالیا دارد و باید نحوه ادامه فعالیت خود را با فدراسیون والیبال ایران بداند ما نیز این مسئله را در هیئت رئیسه مطرح کردیم و با توجه به اینکه ایشان تا پایان سال ۹۷ با ایران قرارداد داشتند مقرر شد که در جلسات آتی در مورد ادامه همکاری ایشان تصمیم‌گیری شود.

وی افزود: قرارداد کولاکوویچ ۴ ساله و تا پایان المپیک ۲۰۲۰ بود ولی با توجه به پیشنهاداتی که از دو باشگاه روسی و ایتالیا داشت الحاقیه‌ای به قرارداد او اضافه شد که در صورت رضایت طرفین قراردادش تا المپیک ۲۰۲۰ تمدید شود. ما بعد از نتایج ناخوشایند مسابقات قهرمانی جهان نشستی با صاحبان دانش و تجربه و با کمک وزارت ورزش در مورد ادامه همکاری کولاکوویچ برگزار و در این مورد تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: ما قسمتی از راه المپیک را با کولاکوویچ رفته‌ایم و در حال حاضر ۵ جوان زیر ۲۰ سال در تیم ملی داریم. ترکیب تیم‌ها در المپیک از بازیکنان باتجربه و تعدد محدودی بازیکن جوان تشکیل خواهد شد. به نظر من تصمیم‌گیری یک طرفه در مورد قرارداد کولاکوویچ ظالمانه است و او باید با حضور در ایران در مورد عملکرد شاگردانش در مسابقات قهرمانی جهان توضیح بدهد. به نظر ما نتایج نامطلوب متعلق به یک نفر نیست و بازیکن‌سالاری، کمک‌ها و سیستم آنالیز در نتایج ناخوشایند تیم تاثیرگذار بوده‌اند.

ادامه دارد..

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار