به دلیل برگزاری دربی؛ مسابقات انتخابی وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی شنبه برگزار می‌شود

به دلیل برگزاری دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال، زمان مسابقه انتخابی وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی به تعویق افتاد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، با توجه به ملاحظات صورت گرفته برای دربی روز پنجشنبه از سوی دستگاه‌های مسئول، و احتمال بروز برخی حواشی، مسابقه انتخابی وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان که قرار بود روز پنجشنبه در محل خانه کشتی برگزار شود به تعویق افتاد.

به این ترتیب با تصمیم مسئولان فدراسیون کشتی، این مسابقه طبق برنامه زیر روز شنبه ۷ مهرماه در محل خانه کشتی محمد بنا برگزار می‌شود.

کشتی گیران پس از وزن کشی با دو کیلوگرم ارفاق در ساعت هفت و نیم صبح، از ساعت ۱۰:۳۰ به مصاف هم می‌روند.

کشتی اول این مسابقه درون اردویی بین سعید عبدولی و کیوان رضایی (نفر دوم رقابت‌های انتخابی) برگزار می شود و در صورت پیروزی عبدولی (با توجه به پیروزی قادریان مقابل کیوان رضایی در مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی)، وی دیدارهای نهایی را با یوسف قادریان برگزار و پیروز ۲ کشتی از ۳ کشتی فرد اعزامی به رقابت‌های جهانی مجارستان خواهد بود.

با توجه به حضور کیوان رضایی نفر دوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان در رده سنی تیم ملی امید، رقابت وی با سعید عبدولی صرفا می‌تواند مبنای ارزیابی کادر فنی ذیربط از عملکرد نامبرده قلمداد شود و در صورت پیروزی وی در دیدار با سعید عبدولی، نیازی به مسابقه بین وی و یوسف قادریان  تشخیص داده نمی‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار