اشکانی: تا صبح وزن‌کشی نمی‌شود حرف از نیامدن عبدولی زد/ این روزها احتمال هر چیزی را می‌دهیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان گفت: نه از سعید عبدولی و نه هیئت کشتی استانش نامه‌ای مبنی بر انصراف از مسابقه انتخابی دریافت نکرده‌ایم، تا فردا منتظر می‌مانیم.

علی اشکانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد اینکه گفته می‌شود سعید عبدولی برای دریافت روادید مجارستان اقدام نکرده و این به معنای انصراف از مسابقه روز پنجم مهر است، اظهار داشت: او هیچ حرفی مبنی بر اینکه در مسابقه درون اردویی شرکت نخواهد کرد، نگفته و ما نامه‌ای هم از هیئت استانش دریافت نکرده‌ایم. به همین دلیل باید تا صبح فردا (پنجشنبه) که قرار است وزن‌کشی صورت بگیرد،‌ صبر کنیم.

وی ادامه داد: البته ما هم از روحیات عبدولی شناخت داریم، اما باید یک روز دیگر صبر کرد تا ببینیم می‌خواهد در انتخابی کشتی بگیرد یا نه.

اشکانی در خصوص عدم اعزام یا اعزام تیم ناقص به مسابقات جهانی بوداپست تصریح کرد: شما ببینید این روزها نه تنها ورزش و کشتی،‌ بلکه همه ما برای خرید مایحتاج زندگی روزمره‌مان هم با مشکل مواجه شده‌ایم. حتی رب گوجه فرنگی هم نمی‌توانیم بخریم. کشتی هم جای خود دارد،‌ با این شرایطی که وجود دارد، اعزام تیم واقعا مشکل است. من نمی‌خواهم در آستانه اعزام روحیه تیم را خراب کنم، اما حقیقتش این است که ما احتمال هر چیزی را می‌‌دهیم. ان‌شاءالله که خدا خودش کمک کند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تاکید کرد: ورزش ما به خاطر نوسانات ارزی با فراز و نشیب زیادی مواجه شده و این هم در روحیه کشتی‌گیران، هم کادرفنی و هم فدراسیون کشتی تاثیر گذاشته، امیدوارم راهکاری برای این وضعیت پیدا شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار