شوک بعدی به کشتی؛ حضور تیم ملی کشتی بزرگسالان در بوداپست در هاله‌ای از ابهام

بعد از احتمال عدم اعزام تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید به مسابقات جهانی رومانی، تیم‌های ملی بزرگسالان نیز یا به جهانی اعزام نخواهد شد یا اینکه تیم به صورت ناقص راهی بوداپست می‌شود.

خبرنگار ورزشی ، بالا رفتن لحظه‌ای نرخ ارز و عدم اختصاص ارز دولتی به فدراسیون‌های ورزشی باعث شده همه رشته‌ها در خصوص اعزام‌های بین‌المللی خود با مشکلات فراوانی مواجه شده و قید خیلی از اعزام‌های‌شان را بزنند.

فدراسیون کشتی نیز تا امروز ۷ اعزام خارجی خود را لغو کرده و حتی به دلیل اوج گرفتن مشکلات مالی و عدم توانایی فدراسیون برای تامین هزینه‌ها، گفته می‌شود تیم‌های ملی آزاد و فرنگی امید به جهانی رومانی اعزام نخواهند شد.

در همین رابطه خبر می‌رسد که تیم‌های ملی بزرگسالان ایران نیز از این وضعیت سخت بی‌نصیب نمانده و آنها نیز یا به بوداپست اعزام نمی‌شوند یا با تیمی ناقص راهی مجارستان خواهند شد.

این در حالی است که در بیش از یک دهه اخیر سابقه نداشته که تیم‌‌های ملی کشتی ایران به دلیل مشکلات مالی در مسابقات رسمی غیبت داشته باشد و یا با تیم ناقص اعزام شود.

در شرایط کنونی به نظر می‌رسد شورای فنی تیم‌های ملی به بررسی وضعیت کشتی‌گیران حاضر در اردو خواهند پرداخت تا اعزام‌ها براساس شانس کسب مدال صورت بگیرد.

مسابقات جهانی بزرگسالان اواخر مهر ماه در بوداپست برگزار می‌شود. رقابت‌های جهانی امیدها نیز نیمه دوم آبان‌ماه در رومانی به انجام خواهد رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار