محسن هاشمی: از هیچ کمکی به ورزشکاران جانباز و معلول دریغ نمی‌کنیم

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران تأکید کرد که این شورا از هیچ کمکی به ورزشکاران جانباز و معلول دریغ نخواهد کرد.

خبرنگار ورزشی ، محسن هاشمی در حاشیه بازدید از اردوی تیم‌های ملی معلولان اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی اندونزی اظهار داشت: برای من افتخاری بود که امروز خدمت این عزیزان رسیدم، عزیزانی که قرار است تا چند روز دیگر عازم جاکارتا شوند. با وضعیتی که در اردوی تیم وزنه‌برداری دیدم فکر می‌کنم ملی‌پوشان می‌توانند مدال‌های خود را که زیاد هم هست حفظ و حتی بیشتر کنند. 

وی افزود: ما در شورای شهر اهمیت ویژه‌ای به آسیب‌های اجتماعی می‌دهیم و یکی از مسائل مهم در این حوزه ورزش است. البته شهرداری بیشتر در بخش ورزش همگانی فعالیت می‌کند، اما سعی می‌کنیم در حوزه معلولان بیشتر به بحث ورزش قهرمانی در میدان حاضر شویم.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: کمیته ورزش شورای شهر حتماً مسائل مربوط به این‌گونه ورزشکاران را پیگیری خواهد کرد و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند. 

هاشمی در بخش پایانی صحبت‌های خود در خصوص مناسب‌سازی اماکن مختلف برای معلولان گفت: وظیفه‌های زیادی به ما اعلام شده است که سعی می‌کنیم در بخش‌های مختلف به آنها عمل کنیم. در حوزه ساختمان‌سازی تلاش شده این مناسب‌سازی انجام شود، اما در سطح شهری و پیاده‌روها هنوز آن شرایط مطلوب به وجود نیامده است که باید این کار انجام شود. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار