فوتبال جهان| آلگری: می‌خواهیم با حفظ برتری‌مان به مصاف ناپولی برویم/ انتخاب دشان به عنوان برترین مربی درست بود

فوتبال جهان - ماسیمیلیانو آلگری از شاگردان در بازی فردا مقابل بولونیا تنها برد می‌خواهد.

، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در هفته ششم سری A ایتالیا پذیرای بولونیا هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: یوونتوس باید به تداوم پیروزی‌‌های خود عادت کند. بازی‌هایی هستند که حریف به مانند فروزینونه بسته بازی می‌کنند و بازی‌هایی هم هست که بازی بازتر است. در بازی فردا شاید ما به گل زودهنگامی مقابل بولونیا برسیم و شرایط کلاً متفاوت شود.  

وی افزود: در بازی با فروزینونه آنها بیشتر در لاک دفاعی بودند و در مقابل ما موقعیت‌‌های زیادی روی دروازه آنها خلق کردیم. ما در بازی با فروزینونه بازی خوبی را به خصوص در نیمه دوم به نمایش گذاشتیم و سعی کردیم توپ را بیشتر به محوطه جریمه حریف ببریم، جایی که آنها نمی‌توانستند روی بازیکنان ما خطا کنند و ما از این موضوع بهره بردیم.

سرمربی ایتالیایی بانوی پیر تصریح کرد: باید در بازی فردا به پیروزی برسیم چون می‌خواهیم با حفظ سه امتیاز برتری نسبت به ناپولی به مصاف ناپلی‌ها برویم. ما فردا شب با بولونیایی مصاف می‌کنیم که رم را قاطعانه برد و در بازی‌هایی هم که شکست خورده‌اند تنها با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داده‌اند. در بازی با اینتر درست است که ۳ بر صفر شکست خوردند، اما در دقایق پایانی بازی بود که دروازه‌شان باز شد.

آلگری تأکید کرد: آنها می‌دانند که چطور حریف‌شان را به دردسر بیندازند و چطور در بازی بمانند. فیلیپه اینزاگی در انجام این کار واقعاً خوب است، اما ما باید در بازی فردا پیروز از میدان خارج شویم. جنبه ذهنی در بازی فردا خیلی مهم است و نباید آن را دستکم بگیریم. فردا باید به مانند بازی با فروزینونه پخته و مسئولیت‌پذیر بازی کنیم.  

وی همچنین در خصوص آرای لیونل مسی در انتخاب بهترین مربی سال که پس از ارنستو والورده و پپ گواردیولا به او رأی داده بود، گفت: این موضوع را نمی‌دانستم و تازه متوجه این موضوع شدم. به هر حال خوشحالم که دیدیه دشان به درستی به عنوان بهترین سرمربی جهان انتخاب شد چون تیم تحت‌هدایتش فاتح جام جهانی شد. روز برگزاری مراسم بهترین‌های فیفا، روز زیبایی بود و متأسفیم که نتوانستیم در این مراسم شرکت کنیم چون فاصله بازی‌های‌مان خیلی نزدیک بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار