واکنش عضو شورای فنی کشتی فرنگی به عدم حضور عبدولی در مسابقه انتخابی

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: یک مسابقه انتخابی برای عبدولی درنظر گرفته شده که اگر در این مبارزه شرکت نکند به این معنی است که اشباع شده و نمی‌خواهد دیگر کشتی بگیرد.

بهرام مشتاقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد اینکه گفته می‌شود سعید عبدولی برای دریافت روادید مجارستان اقدام نکرده و قصد شرکت در مسابقه درون اردویی روز پنجم مهر ماه را ندارد، اظهار داشت: من واقعا اطلاعی از این موضوع ندارم و این را از زبان شما می‌شنوم. اگر واقعا چنین برنامه‌ای باشد و عبدولی سر وزن کشی نیاید، یعنی اینکه دوست ندارد در تیم ملی باشد.

وی ادامه داد: وقتی یک کشتی‌گیر را برای مسابقه درون اردویی انتخاب می‌کنند، یعنی اینکه شانس این را دارد که برای تیم ملی کشتی کشورش مبارزه کند. یک مسابقه انتخابی برای او گذاشته شد تا بتواند بار دیگر ملی پوش شود، اگر در این مسابقه شرکت نکند به این معنی است که اشباع شده و ان شاءالله که در ابعاد دیگر زندگی‌اش موفق باشد.

مشتاقی تصریح کرد: تا جایی که من اطلاع دارم، سعید عبدولی گفته روز پنجشنبه وزن کشی کرده و در مسابقه انتخابی شرکت می‌کند. این را به سرمربی تیم ملی هم گفت که برای او انتخابی گذاشتند. حالا باید دید او در دو روز باقی مانده چه تصمیمی می‌گیرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار