محمود پراش: برای سرمربیگری تیم دوچرخه‌سواری پیست اول آبروی خودم را در نظر می‌گیرم/ قرار نیست مجانی کار کنم

گزینه سرمربیگری تیم ملی دوچرخه‌سواری پیست گفت: برای موفقیت تیم ملی اول آبروی خودم را در نظر می‌گیرم و اگر ببینم که نمی‌توانم خدمت کنم، کنار می‌کشم.

محمود پراش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره انتخابش به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی دوچرخه‌سواری پیست اظهار داشت: من عضو کمیته فنی فدراسیون هستم، اما از آنجا که دوستان روی انتخاب من اتفاق نظر داشتند، مرا از جلسه بیرون کردند تا در این خصوص تصمیم‌ نهایی را بگیرند. انتخاب من به عنوان گزینه هدایت تیم ملی، لطف دوستان بوده است و امیدوارم با کمک همه بتوانیم تیم ملی را در صورت توافق نهایی، به موفقیت‌های خوبی برسانیم.

وی افزود: برنامه کوتاه مدتم را که تا مسابقات قهرمانی آسیاست، جمع‌بندی کرده‌ام و تا فردا به فدراسیون تحویل می‌دهم. در این برنامه مواردی از جمله خواسته‌هایم در راستای آماده‌سازی تیم ملی مطرح شده است و امیدوارم با آنها موافقت شود.

ملی‌پوش پیشین تیم دوچرخه‌سواری با اشاره به شرایط نامطلوب تیم پیست در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: برای موفقیت تیم ملی اول آبروی خودم را در نظر می‌گیرم و اگر ببینم که نمی‌توانم خدمت کنم، کنار می‌کشم. قطعاً هدفم کمک به تیم ملی است. ما شرایط سختی برای کسب سهمیه المپیک در مواد مدیسون و کایرین داریم که برای رسیدن به این هدف باید نتایج خیلی خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا بگیریم.

پراش در پایان درباره مسائل مالی عنوان کرد: قرار شد پیشنهادم را به فدراسیون ارائه کنم. نه من و نه هیچ‌کسی قرار نیست که مجانی در تیم ملی کار کنند. در نهایت امیدوارم شرایط برای کمک و خدمت به تیم ملی فراهم شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار