جریمه نقدی سامره و پاشازاده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص چند دیدار لیگ دسته اول اعلام کرد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص چند دیدار لیگ دسته اول را به شرح زیر اعلام کرد:

* یحیی بهاری، مدیر تیم نود ارومیه در دیدار مقابل تیم شهرداری تبریز به دلیل رفتار غیر مسئولانه که منجر به اخراج وی شد و خود داری از اجرای تصمیم داور  و درگیری با تماشاگران تیم میزبان، به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جرمیه نقدی محکوم شد.( این رای قابل تجدید نظر است)

* تیم ملوان بندر انزلی به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری در دیدار برابر تیم کارون اروند خرمشهر، باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*تیم فجر شهید سپاسی شیراز به دلیل استفاده و انداختن نور لیزر توسط تماشاگرانش در بازی برابر الومینیوم اراک، با توجه به تعهد تودیع شده  به توبیخ کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* علیرضا کریمی، مربی تیم مس رفسنجان به دلیل اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

* دیدار تیم‌های بادران تهران و مس رفسنجان برگزار و از سوی مهدی پاشازاده، سرمربی تیم بادران تهران تخلفاتی مبنی بر خروج از محوطه فنی و درگیری لفظی با سرمربی تیم مقابل رخ داد که منجر به اخراجش شد. وی به این دلیل به توبیخ کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علی سامره، سرمربی تیم مس رفسنجان نیز به دلیل خروج از محوطه فنی و درگیری لفظی با سرمربی تیم مقابل، به توبیخ کتبی محکوم شد و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*حجت جهرمی، مدیر مس کرمان در دیدار برابر اکسین البرز تخلفاتی مبنی بر اعتراض و رفتار غیر مسئولانه که منجر به اخراجش شد، انجام داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

*دیدار تیم‌های فجر شهید سپاسی و شاهین شهرداری بوشهر برگزار شد و از سوی وحید فاضلی عرب آباد، مربی تیم شاهین بوشهر تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

تیم شاهین شهرداری بوشهر  به دلیل تخلفات تماشاگرانش  به تیم داوری و پرتاب بطری به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم شاهین بوشهر به خاطر رفتار غیر اصولی و تنش نیمکت که باعث ایجاد التهاب در استادیوم گنبد شده بود، باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

(کلیه آرای فوق قطعی است).

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار