فوتبال جهان|سرخیو راموس: بهتر بود رونالدو و مسی هم در مراسم بهترین‌های فیفا حضور پیدا می‌کردند

فوتبال جهان - سرخیو راموس اعتقاد دارد دو فوق‌ستاره بارسلونا و یوونتوس هم باید در مراسم بهترین‌های فیفا حضور پیدا می‌کردند.

، در مراسم شب گذشته (دوشنبه) معرفی بهترین‌های سال ۲۰۱۸ فیفا موسوم به THE BEST لوکا مودریچ با شکست کریستیانو رونالدو و محمد صلاح به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد. مودریچ در حالی به این عنوان رسید که فصل گذشته با رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد و یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی کرواسی در راه رسیدن به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود.

سرخیو راموس که سه رأی خود در انتخاب مرد سال فوتبال جهان را به ترتیب به لوکا مودریچ، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی داد، در تمجید از هم‌تیمی ۳۳ ساله‌اش بابت کسب این عنوان گفت: خوشحال هستم، درست مثل اینکه خودم این عنوان را کسب کرده‌ام. مودریچ شایسته کسب عنوان مرد سال فوتبال جهان بود. او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و دوره‌ مهمی در تاریخ باشگاه رئال مادرید را به ثبت رساند.

مدافع رئال مادرید همچینین در خصوص انتقادهایی که به دو فوق‌ستاره بارسلونا و یوونتوس به خاطر غیبت‌شان در این مراسم شده، اظهار داشت: بهتر بود که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی هم در این مراسم حضور پیدا می‌کردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار