فوتبال جهان| لوچانو اسپالتی: سابقه بدی برای خودم ساختم/ فیورنتینا با حمایت هوادارانش تیم بهتری می‌شود

فوتبال جهان - لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش به محرومیت یک جلسه‌ای‌ خود واکنش نشان داد.

، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش، اینتر مقابل فیورنتینا در هفته ششم سری A ایتالیا از محرومیت یک جلسه‌ای خودش و تاکتیک نرآتزوری سخن گفت.

 سکاندار اینتر گفت:  تا این جای فصل امتیازاتی را از دست داده‌ایم، البته ۲ بازی مهم را بردیم که نقش مهمی در انسجام و ثبات ما داشت و شخصیت  لازم را پیدا کردیم تا برای کسب پیروزی به میدان برویم با این حال نباید از شرایط فعلی راضی باشیم. هنوز باید کارهای بیشتری انجام دهیم.  موظفیم در راستای اهداف‌مان به جلو برویم زیرا در فرم خوبی هستیم وامتیازات بیشتری  می‌خواهیم.

اسپالتی در ادامه افزود: بازی آسانی نخواهد بود چون فیورنتینا مربی خوبی مانند استفانو پیولی دارد. من او را به خوبی می‌شناسم.  استفانو مربی خوبی است و یک تیم مدرن را مربیگری می‌کند. آن‌ها تیم متحدی هستند.  فیورنتینا از جنجال به آرامش رسیده است. فیورنتینا وقتی با حمایت هوادارانش به زمین  می‌رود،  تیم بهتری می‌شود.

 او در خاتمه درباره محرومیتش اظهار داشت: مرا ببخشید اما نمی‌خواهم  چیزی بگویم. من حتی هیچ چیز در مورد اتفاقات VAR نگفتم. گل مهمی زدیم و واکنش من شدید بود اما فکر  می‌کنم سابقه بدی برای خودم ساختم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار