ارائه برنامه‌های عملیاتی فدراسیون دوومیدانی تا بازی‌های آسیایی ۲۰۲۶/ اعضای جدید سازمان تیم‌های ملی معرفی شدند

در جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی در خصوص برنامه‌های عملیاتی تا سال ۲۰۲۶ بحث و گفت‌وگو شد.

و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی روز گذشته با حضور رئیس فدراسیون و دیگر اعضا برگزار و درخصوص بررسی چشم انداز و برنامه‌های عملیاتی فدراسیون تا بازی‌های آسیایی ۲۰۲۶ بحث و تبادل نظر شد.

تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم‌های ملی در این‌ باره اظهار داشت: در این نشست مجید کیهانی، رئیس فدراسیون با ارائه برنامه‌های عملیاتی فدراسیون دوومیدانی پیرامون اهمیت استعدادیابی و حمایت از نخبگان رده‌های پایه برای تقویت بستر تیم‌های ملی در رده سنی بزرگسالان و همچنین ارتقای سطح دانش مربیان داخلی که یکی از مهمترین مباحث بود مطالبی را بیان نمود. ایشان در این جلسه به اهمیت تقویت کادر سازمان تیم های ملی برای انسجام بیشتر در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی و عملیاتی فدراسیون در چشم انداز مورد هدف تا بازی‌های آسیایی سال ۲۰۲۶ اشاره نمود و به تشکیل کمیته‌های مختلف در این کارگروه تأکید کرد.

وی افزود: به منظور انسجام بیشتر سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی، آقایان سجاد مرادی، قهرمان و مربی موفق دوهای نیمه استقامت و استقامت ایران و آسیا، علی رحمانی، قهرمان سابق و مربی پرتاب وزنه ایران، محمد محسن ربانی، قهرمان و مربی ارزنده پرش بانیزه کشورمان به کادر سازمان تیم‌های ملی اضافه شدند. به همیمن منظور مسئولیت کمیته پرتاب‌ها به هادی سپهرزاد و علی رحمانی واگذار شد، کمیته پرش‌ها را محمد محسن ربانی و حسین شایان زیر نظر خواهند داشت، کمیته دوهای نیمه استقامت را سجاد مرادی عهد‌ دار شد و قاسم علی فیروزی نیز در کمیته دوهای سرعت و موانع به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سخنگوی سازمان تیم های ملی در ادامه گفت: با اکثریت قاطع آرای اعضای سازمان تیم های ملی، مجید کیهانی، رییس فدراسیون به عنوان رییس سازمان تیم های ملی انتخاب شد و اینجانب نیز به عنوان دبیر و سخنگوی سازمان انتخاب شدم. آقایان هاشم صیامی، حمید فردین پور و خانم پریسا بهزادی نیز برای نظارت بر عملکرد کمیته‌ها به عنوان دیگر اعضای سازمان تیم‌های ملی حضور خواهند داشت. همچنین با توجه به ظرفیت بالای دو و میدانی ایران در بخش بانوان مقرر شد، کمیته بانوان نیز تقویت و با تمرکز بیشتری در راستای اهداف و چشم انداز فدراسیون به فعالیت شان ادامه دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار