سمیر رحال: با تیم فیکس خود به ایران نیامده‌ایم

سمیر رحال، سرمربی تیم ملی فوتبال دختران اردن گفت: با ترکیب فیکس خود در ایران حضور پیدا نکرده‌ایم.

خبرنگار ورزشی ، سمیر رحال پس از شکست شاگردانش برابر تیم ملی فوتبال دختران ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حالی بازی دوستانه خود را برابر ایران برگزار کردیم که با تیم اصلی خود مقابل ایران حاضر نشدیم، در حال حاضر ۵ بازیکن ما در سریلانکا حضور دارند و ۳ بازیکن تمرینات خود را در آمریکا دنبال می‌کنند.

وی افزود: به داوری بازی امروز اعتراض داشتیم پنالتی را برای ما گرفت که به ناحق بود این باعث شد که به داوری اعتراض داشته باشیم.تیم اردن فرصت‌های خوبی را در بازی امروز از دست داد اما مطمئن باشید در بازی دوم جبران خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال دختران اردن با اشاره به شرایط تیم بزرگسالان اردن گفت: تیم بانوان بزرگسال اردن تحت نظر مربی الجزایری تمرین می‌کند و تیم بسیار خوبی است. دو نفر از اعضای کادر فنی بزرگسالان در کادر جوانان نیز حضور دارند.

رحال عنوان کرد: تیم ایران تیم بسیار خوبی است. بازیکنان این تیم بسیار هماهنگی بازی می‌کنند ما این تیم را آنالیز کردیم و در بازی دوم بازی به مراتب بهتری را برابر ایران برگزار خواهیم کرد.

وی اشاره‌ای به تیم‌های همگروهی خود داشت و گفت: اردن با تیم‌های سریلانکا، ویتنام و گواتمالا همگروه است. هر ۳ این تیم‌ها را آنالیز کرده‌ایم و بازی‌های دوستانه‌ای با آنها خواهیم داشت. به موفقیت اردن در بازی‌های قهرمانی آسیا خوشبین هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار