پیروزی تیم ملی فوتبال دختران ایران در اولین دیدار دوستانه برابر اردن

تیم ملی فوتبال دختران ایران در نخستین دیدار دوستانه خود برابر تیم دختران اردن به پیروزی سه بریک رسید.

خبرنگار ورزشی ، تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۹ سال کشورمان خود را برای حضور در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا آماده می‌کند. برهمین اساس تیم ایران در دیداری دوستانه به مصاف تیم اردن رفت. نخستین دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۹ سال ایران و اردن امروز(دوشنبه) به میزبانی ورزشگاه آرارات برگزار شد و تیم ایران موفق شد با نتیجه ۳ بر یک مقابل این تیم به برتری برسد.

نیمه نخست این بازی در حالی برگزار شد که بازیکنان دو تیم به احترام شهادت هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی خوزستان، یک دقیقه سکوت کردند.

نیمه نخست این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود ملی پوشان ایران به پایان رسید.

تک گل اردن در دقیقه ۲۹ به ثمر رسید.دو گل ایران را فاطمه قاسمی در دقیقه ۳۱ و ۴۱ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. نیمه دوم این دیدار نیز با پیروزی تیم دختران ایران به پایان رسید. در این نیمه در دقیقه ۵۳ گل سوم ایران توسط سمیرا محمود پور به ثمر رسید.

تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در مرحله مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا به میزبانی میانمار و در گروه F با تیم‌های میانمار، فلسطین و لائوس  همگروه است.حاشیه‌های دیدار دوستانه دوتیم دختران ایران و اردن:

- لیلا صوفی زاده "نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال"به همراه نیک دست "مدیرکل دفتر سیاست گذاری و نظارت معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان" و کرملو "مشاور معاون توسعه بانوان وزارت ورزش و جوانان" این دیدار را از نزدیک نظاره کردند.

- این بازی در شرایطی برگزار شد که با تلاش و پیگیری های نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال برای نخستین بار خبرنگاران و عکاسان بدون محدودیت و مشکلی وارد ورزشگاه شدند و اخبار را پوشش دادند.

- حدود ۲۰ تماشاگر این دیدار را تماشا کردند.

- سلما رضوی قضاوت مسابقه دوستانه تیم ملی زیر ۱۹ سال بانوان برابر تیم بانوان اردن را بر عهده داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار